Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HavocS

    senior tag

    válasz Vitka675 #900 üzenetére

    Eleinte én is a 6 magos R5-öket céloztam be (1500-at 80k körül), de eléggé gondolkozom egy sima 1700-ason most, hogy ennyit csúsznak az R5-ök, végülis 200k el van különítve már gépre, ha ebből meglesz a cpu (120k)+16gb ddr4(40k)+b350 deszka(40k) akkor végülis miért ne. Viszonylag sokat renderelek, tehát a plusz magoknak/szálaknak jó helye lesz, játszani meg 1080p60hz-en szoktam vsync-kel, az meg kishíján már a mostani húzott fx6300-zal is megvan még az újabb címekben is, de úgy vagyok vele, ha már muszáj vagyok komplett platformot váltani, akkor nem akarok 2 év múlva új procit venni. Tekintve hogy az 1700-nak gyárilag 3.7 a turbója, 3.8-at szerintem mindegyiknek bírnia kell majd (újabbak talán többet is, nyilván az első széria bitangul le lesz válogatva), így b350-es lapban szerintem az 1700X-nek nem is nagyon van létjogosultsága, aztán 18 óra múlva már többet fogunk tudni. Én egyelőre a bugos alaplapoktól jobban tartok, remélem mire itthon is lehet majd kapni hivatalosan, addigra lesznek stabil dolgok. Na meg arra is kíváncsi vagyok, win7-en egyáltalán menni fog-e, illetve mennyivel fog elmaradni, nagyon nem erőltetném a win10-et amíg nem lesz olyan DX12 only játék ami miatt megérné lenyelni a keserű pirulát :P

Új hozzászólás Aktív témák