Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apa111

    aktív tag

    válasz chopin42 #7044 üzenetére

    Nem ismerem a TOMAHAKOT de ASUS prime kettö is van 4ghz garantált .Egésznap müködik at elsö r1700 társaságában nincs vele baj nem kapcsolgat ki.Viszont a megfelelö hütés nagyon kell neki ennyi melett.Tegnap raktam össze a másik gépet ott is meg volt a 4ghz ,de mivel csak a gyári hütő volt kéznél ami az r1700 volt még az se tudta lehüteni az r1400-est 55fok volt egy böngésző melett prime alatt 80-90 gép kikapcs.Vennem kell rá ehez is egy erösebbet/ JÁTÉK VIZ/ .r 1700 játék vizzel megy böngésző melett egy két progi meg nyitva 32-35 fok prime alatt most hogy az új bios megszivatott 1,45v ad neki 4ghz melett 72 fok nem vészes.Szóval a lap birja több mint egy hónapja 4-en járatom ha meg mégis ki pukkan ott a gari azért van.Ja és egy gagyi ramot vettem most hozzá nem is kittben 2 db teamgroup elitt 9500ft /db 2400mhz elsöre tegnap a 4ghz melett 2666 ment. Ma fel dobom 0515 biost azzal ment r1700 is nagyon jó volt vele és akkor megy a kövi próba a kis r1400-el.Persze nem reklámozni akarom a lapot nem az ASUSNÁL dolgozom és még annyit egy kicsit puritánabb mint a hasonszőrü B lapok de csak tegnap láttam újra :) :) azóta nem nézegetem ,hogy milyen hogy világit na mert azért ezen is van karácsonyfa disz :) :) viszont ATOM STABIL :C :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák