Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GFerr56

    aktív tag

    válasz olle #6907 üzenetére

    Hal!
    Azért nem kell általánosítani. Amúgy alaplappal én is vigyáznék (nem csak AM4...), más termékükről nem tudok nyilatkozni. Én is pórul jártam egy CH6-al, három hétig voltam gép nélkül, és még szerencsém is volt, mert időben kiderült a hiba (CPU ready led zöld, de semmire nem reagál, tápomból nem szokványos búgás), rokonomék számtech üzletében szétszed-másik táp-másik RAM stb...semmi-döglött volt a lap. Ők mondták, hogy alaplapban ezt a márkát nem ajánlják, sok velük a probléma (pedig főleg Intellel foglalkoznak). Egy másikat intéztek, a maradék pénzből futotta másra. Szóval, nem feltétlenül csak ezzel a márkával lehetnek bajok, a mai tömegtermelésnél be-becsúsznak ilyen dolgok. Általában javaslom, hogy minél hamarabb próbáljátok ki a cuccokat (lehetőleg 3 napon belül), illetve két héten belül elállással is visszaküldhetitek. Én is ez utóbbit kellett, hogy válasszam, mert a 72 órából épp kicsúsztam. Nem mertem garanciával visszaküldeni, mert lehet, hogy még mindig vitáznék a forgalmazóval (egyébként az elállást nagyon korrektül intézték - érdemes megnézni, hogy kitől is vásárolok!).
    Üdv

    .Minden eshetőségre gondoltam...hmmm, lehet, hogy én vagyok a gyilkos? - Frank Drebin...........és a farkam benne volt a Guinness Rekordok Könyvében....ki is tiltottak a könyvtárból....

Új hozzászólás Aktív témák