Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GFerr56

    aktív tag

    válasz Omli85 #6260 üzenetére

    Szasztok!
    Alaplaphoz kapcsolódóan: nem valószínű, hogy ASUS elk@ta a memória támogatottságot, ez általános "probléma". Ez az INTEL féle XMP miatt lehet (nem csodálkoznék, ha valami turpisság utólag kiderülne, főleg ugyebár, akit megbüntettek-sajna nem eléggé, már, ha VW-t annyira, amennyire - erőfölénnyel való visszaélés miatt, attól más is kitelhet. Nekem már egy MSI Gaming Pro Carbon van, és ott sem tudom a 3200 memóriát 2666/cl14-nél magasabb sebességre bírni. Egyébként ez is iszonyat gyors. Azért írtam, hogy már ez van, mert először nekem is CH6 volt, de egyszerűen nem tudtam-tudtuk beindítani (PSU-RAM csere, gyári hűtő, semmi, csak a zöld CPU READY LED világított megnyugtatás végett :K ). Egyébként biztos fullos lap, bár 58 rugóért az MSI sem volt rossz vétel, és meglepően jól muzsikál, na meg kapásból elindult, és ez manapság már nagy szó (made in China :K ). Sajna későn néztem utána külföldi fórumokon, ott olvastam többek között a fent említett jelenséget is, volt ahol írták, hogy az üzletben mondták neki, hogy kb. minden másodikat cserélnek.
    Na jó, az "irigység" szól belőlem :N , sok sikert kívánok minden RYZEN használónak, senki ne fogjon ki hibás szériát, de lehetőleg 14 napon belül próbáljatok ki minden cuccot (nem csak ezt), mert elállással vissza tudjátok küldeni. Én kicsiny hazánkban nem "kínlódtam" a garanciával! Nem is értem miért...
    Üdv

    .Minden eshetőségre gondoltam...hmmm, lehet, hogy én vagyok a gyilkos? - Frank Drebin...........és a farkam benne volt a Guinness Rekordok Könyvében....ki is tiltottak a könyvtárból....

Új hozzászólás Aktív témák