Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovy79

    őstag

    válasz Cathulhu #4763 üzenetére

    Tudom, mi a kartellezés. :)
    Nem szoktam a nagyobb cégek pátját fogni, de az baromi unszimpatikus, amikor erővel kényszerítik bele valamibe őket.
    Lehet utánuk csinálni, milliárdokért gyárat építeni, meg knowhow-t bevásárolni.
    Arra szoktak hivatkozni, hogy a fejlődést gátolja? Ki fejleszt, ha nem ők?
    Ha drága a termék, nem kell megvenni! Vagy a 64GB ram, meg 1TB ssd alanyi jogon jár mindenkinek?
    Ahogy HSM írta, azt bezzeg élvezték a fogyasztók, mikor szinte ingyen hajigálták a DDR3-at a gyártók, akik közül sok csődbe is ment.
    Ezeknek a fogyasztóknak nem volt annyi esze, hogy később ennek lesz böjtje.
    Vagy említhetném, mikor a nagyra nőtt cégeket feldaraboltatják.
    Egyébként ha valóban kartlelleznek ezek a cégek, azt mondom, tegyék, az ő gyáruk, az ő befektetésük, én pedig vagy megveszem a termékeiket, vagy nem. Azt semmiképpen nem fogom mondani, hogy nekem ez jár és kéretik olcsósítani...

    (#4748) hobizoli, volt, sőt, még a DDR1-es, DDR2-es időkben is. :)

    (#4747) HSM, egyetértek.

    (#4774) apa111, mi az, hogy a fogyasztók ellen mennek? Saját maguk alatt kellene a fát vágni? Tudtommal profitorientált cégek, nem pedig Máltai Szeretetszolgálat, hogy neked segítsen.
    Meg tudtad venni a terméküket, ha szükséged volt rá? Szerintem igen...
    Egyébként te google translatorral írsz? Csak mert néha baromi nehezen kivehető, mit szeretnél mondani.

    [ Szerkesztve ]

    ''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Új hozzászólás Aktív témák