Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NandoXXL

    senior tag

    válasz SyMbioTe #30852 üzenetére

    Ok, értem. Topik gazdaként gyártók által a nem támogatott, kimondottan problémásabb órajelt ajánlod. Természetes hogy ezt az órajelet írja be mindenki, mindenféle figyelmeztetés nélkül. Amit az előzőben linkelt leírásban kifejezetten nem ajánl a gyártó. Szakmailag mindig tud ez az oldal újat mutatni. 2933 MHz azért lenne lényeg hogy mindenki elérjen egy stabilabb órajelt kevesebb panasszal, fogalmuk sincs sokaknak hogy a Ryzen ilyen háklis, miért is lenne, nem ez a dolguk, de itt elvárható lenne legalább a topik gazdától hogy szakmai legyen. Kérlek mutasd meg hol támogatott ajánlott 3000-órajel..

    Minek sajnálkozol? Nem számít sebesség szempontjából hogy 2933 MHz vagy 3000 MHz, be tudjuk állítani az időzítéseket hogy gyorsabb legyen a rendszer, nem gond 2933 MHz órajel beállítása sem. Persze 3000 az egy kerek szám, a 3200 még nagyobb, kíváncsi vagyok milyen időzítésekkel használjátok.

    Ha ennyi itt a spíler, nem gyári órajelekkel, mutassatok jobb eredményeket (kategóriában 460-560/480-580/1060) rizsával (ez a része legalább érdekes). Aki előttem lesz a listán, vagy hozza a furmark pontokat 480/580-al az előtt emelem kalapom :R

    http://phtoplista.interact.hu/

    3dmark
    RX 560
    [link]

    RX 580
    [link]

    GTX1060
    [link]

    Furmark
    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák