Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stonerice

    őstag

    Sziasztok!
    Dota 2 játékosoknak és játékosoktól szeretnék tapasztalatot osztani/kapni. Szóval mértem én is, hogy legyen összehasonlításom más konfigot használókkal.
    Olvasgattam kicsit hogyan lehetne benchmarkolni, és arra jutottam hogy letöltök egy meccset és belövöm egy adott időpontra. Onnantól indítva a tesztet.
    Először is ehhez konzol módban kell indítani a játékot

    Konzol módban indítva a játékot (segítség annak aki nem tudja még) _mondjuk én -vconsole -t használtam .

    2. lépésként kell egy az összehasonlítási alaphoz is használt grafikai beállítás. (erről kép itt)-->

    3. lépésként kell egy már lefojtatott meccs a visszajátszásokból. El kell indítani ahhoz hogy le legyen töltve.
    Azonosítója ami alapján megtalálható a Meccsnézés opció / visszajátszások alatt: 4062142402

    Betöltve nem választottam közvetítőt!!!

    4. lépésként én a 28:00 percnél megállítottam a meccset.
    5. Előre beállított konzol billentyűparancsal nálam (F11) behoztam a konzol ablakot.
    beírtam az utóbbit exec_async perftest majd enter. Egy néhányszor lefut pár másodperc ismételve a meccsből és a végén a konzol ablak kiírja az eredményeket.

    Nálam így néz ki.


    Game Only eredmény 1000 képkocka átlagában 102 fps.

    Nálam Ryzen 5 1600 futott 3,7ghz-n DDr4 dual ch. 2400 mhz cl16 on. Nem túl izmos az eredmények láttán. Szívesen várom mások tesztjeit is. Ha van erőd és türelmed akkor szívesen várom másokét is. Talán rászánva magam irigységből egy gyorsabb memória kit vásárlására.. kitudja :P.

    [ Szerkesztve ]

    Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

Új hozzászólás Aktív témák