Hirdetés

  • Stellar Blade - Befutottak az első tesztek

    gp A beszámolók alapján talán elmondható, hogy a stílus kedvelőinek érdeme lehet beszerezni a teljes kiadást.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    válasz #45185024 #2944 üzenetére

    Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de nincs véletlenül arra mód, hogy a memória órajelét picit visszaossza az ember, vagyis, hogy az infinity fabric órajelének valahányad részén menjenek csak? A Gigabyte X370 K7-es lapján pl. van egy külön órajelgenerátor, az esetleg lehetővé teszi? Vagy ez szigorúan összedrótozott?

    Arra lennék kíváncsi, hogy a RAM-okat békén hagyva (mondjuk 3000 MHz-en) kizárólag a CCX-ek közti kapcsolat frekijét tologatva tényleg kijön-e az a sokat emlegetett szűk keresztmetszet, csak mert az egyik videós tesztben a 7700K is épp annyit lassult a visszavett ram-frekik hatására, mint a Ryzen.

    @Nekrofil: ha már feldobtad... engem nagyon érdekelne egy negyed órás multi átlagfps BF1, vagy BF4-gyel egy 64 fős szerón. Tudom, hogy nem lesz patika-pontosságú, de a nagyságrendi különbségeket azért elég jól kimutatja negyed órányi gém. Egy-egy operation locker TDM, vagy hasonló tökéletes map lenne, sok ember, sok környezetrombolás kis térben és viszonylag konstans látógatószám. :R

    [ Szerkesztve ]

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák