Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apa111

    aktív tag

    válasz R3plica70 #2386 üzenetére

    Örülök az eredményeidnek,hogy sikerült feljebb tornázni az eredményeidet a Ryzennel,ésjó látni hogy van egy olyan fórumtárs akinek a másik táborból van egy erős 7700k-ja igy valoszinű ,hogy reálisabb öszképet kapok én is és sokan mások a 2 proci tudásáról.Nekem a 7700k lett volna a másik alternatíva,de mikor először halottam a Ryzenről már akkor eldöntöttem /tesztek még nem voltak és is vártam a nagy napot/hogy Ryzen lesz a befutó nálam,árban egyforma volt ,csak egy alaplappal voltam le maradva.3ghz tesztet holnapi nap meg csinálom és felrakom neked a képeket mert én alap órajelen nem ,mert jobban érdekelt engem is mint másokat hogy mit bir és csak hajtottam hogy minnél többet kipréseljek belöle.Azóta maradt a 3,95 beállitás.A cpu-z nekem is mutat furcsa volt értékeket/1,95/ de kaptam melé az asus suite progit amit némelyik képen lehet látni,az jobban közeliti meg a valós értéket.Ha lesz normális hütés ami nekem megfelel és persze árban is a gyárit biztos lecserélem föleg ha 3,95 beállításon hagyom.Prime 95 ezen a beállitáson 81 fokot mutatot szeretem ha 50 körül meg áll,persze ezt az értéket az asus suite mutatta 2750 fordulat mellet.Most még a hét végén ki probálom a 2x8 consair 3200 ramokat,remélem nekem is elindul 3000 ahogy láttam a youtubon.Összeségében már most meg vagyok elégedve ezzel a tudással amit birtam ki csikarni belöle.Biztos vagyok benne amire az AMD készitette tökéletes :C :R :R

Új hozzászólás Aktív témák