Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz GFerr56 #21948 üzenetére

    Én örülük neki hogy így dobálják a béta biosokat a miénkre! Azért ez nem féltétlen rossz mint ahogy gondolod.
    Kifejezetten jó, mert sokan már egyből felrakják és tesztelik ebből meg jönnek szép számmal a visszajelzések és egy olyan forumon (overclock.net) ahol ott van 1-2 ember akinek a keze erősen benne van bios release-kben az csak pozitiv. Arról nem is beszélve hogy átlag user is kapcsolatba tud lépni belsős emberrel.
    Szerintem elég nagy handycap, nem véletlet leak-elnek 2-3 hetetnte ;)
    Most gondolj bele ahol még bétát se kapnak több hónapja.. ott milyen visszajelzést fog kapni a "stable" bios?! :DDD

    Amúgy meg 3,8-on használva a cpu-t meg szerintem erős kifejezés a szénné hajtás, esetedben. ;)
    És nem ismerjük még a proci lifetime-ját ilyen kevés futási idő alatt , vannak példányok amik megjelenés óta 4GHz felett kapnak userektől az ahhoz megfelelő feszekkel és ugyanugy futnak a mai napig. Persze várható hogy hamarabb fognak elfáradni ,de a kérdés az h mikor.
    Szval aki használtan vesz mindenképp a szerencséjével játszik. Így egyenlőre nem alapoznék arra hogy eladási szempontból érdekes lenne , inkább vevőnek van rizikója mivel, használtan lehet azt mondani egy procira hogy alapon volt használva miközben lehet még jeget is kapott :D

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Új hozzászólás Aktív témák