Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atenza

    senior tag

    válasz OutSider17 #12103 üzenetére

    Megjött a hyperx predator 3000mhz memóriám, nem hogy nem megy 3000mhz-en, de még 2133-en sem, hanem el sem indul vele a gép.

    Tudom meg kellett volna néznem a támogatottak listáját, de olyan hülye helyre rakták h csak sokadik keresésre akadtam rá, na meg gondoltam fél év a megjelenés után már csak elég h normális memóriatámogatás legyen.

    Ráadásul felraktam a pár napja kiadott BIOS-t is, amiben pont a memóriatámogatást bővítették. Mondhatom semmit nem ért.

    Eddig egy hyperx fury 2133mhz-es kit-el használtam amit kölcsön kaptam, még megérkezik a sajátom, azzal persze tökéletesen megy.

    Fel is idegesített most ez úgyhogy ki is próbáltam a fury-t a predator beállításaival, vagyis 2933Mhz-en, 1,35V-al cl16-on, és simán viszi. Úgyhogy kapják be, ez után nem fogok drágábban 3000Mhz-es ramokat venni, ha megy a legolcsóbb is annyin.

    Ui: azért szerettem volna ezt mert ez a legletisztultabb és mivel tempered glass-os házam van így belátni és számít.
    A corsair vengeance-ok persze mennek, de az nekem nagyon nem tetszik, és a világítós ramoknak sem vagyok a híve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák