Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • komi77

    senior tag

    válasz apa111 #10195 üzenetére

    Köszönöm a lelkesítést - másoktól is! Nem tervezem az Intel-re váltást és nem is picsogásként írtam amit írtam. Többedik hete kapom a segítséget itt a fórumon - más témáknál is. Mindenkinek hálás köszönet érte :R Egyszerűen csak besokalltam mára. Ha nagyon akarom akkor nyelek egy nagyot és azt mondom, hogy tök jó lett a Ryzen, erős, gyors, pörög, stb. Viszont ha így teszek akkor nem mondom el, hogy a gép folyamatosan ledobálgat progikat, érthetetlen melegedések vannak, stb. Egyébként minden szép és jó. Eleinte bátorítottam is másokat erre a lapra, procira, stb. Ahogy vissza nézem az elmúlt 1-2 hónap hsz-eit jelenleg nem tudnék biztonsággal ajánlani egy alaplapot sem - márkástól függően. Mindenkié megy, meg gyors csak ott vannak a "harmadik hete szívok a ram támogatással", "bios nem jut el a POST-ig", "normális, hogy bekapcsolás után ilyen meleg..", "miért droppol folyamatosan..", stb. típusú gondok. Szóval nem adom fel próbálkozok továbbra is és nagyon boldog lennék ha egyszer úgy menne minden ahogy kell :K

    Szegény ember kézzel nőz.

Új hozzászólás Aktív témák