Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• david_97

senior tag

válasz Ubi82 #6182 üzenetére

Az alul teljesít azt jelenti hogy 1400mhz-re is beesik a gpu core clock, 1440p medium/low beállításokkal 130fps-em van. Ennyit az 1080ti is tudott. Ez egy Nitro +. Az a lényege hogy eddigi tapasztalatok alapján ebben vannak a legjobb chipek, a legjobban oc-zhatóak. Ehhez képest a hűtést lespórolták, vékony alumínium backplate ami elhajlik ha nem támasztod ki, érzésre legalább fél kilóval könnyebb mint a palit rtx 3080 gamingpro, pedig az még kisebb kártya is volt hosszra. Egyszerűen gagyinak érződik az egész, az meg hogy coil whine-os, ergo szar száraz vezetők vannak benne, csak még jobban elszomorít. Hiába rajta a 2 nagy batár venti, 1800rpm fölött már hangosak. + amd szoftveres oldalon is sehol sem jár, undervolt+oc lehetetlen egy programmal, kell hozzá legalább 3,aztán egyik elkezdi felül írni a másikat jön az instabilitás stb. Overall nekem csalódás, nem vagyok nv fanboy, sőt, de a palit kártyája ehhez képest prémium kategóriának erződött,pedig ott az alsó közép kategória. MIndent meg lehetett oldani afterburnerben az is hatalmas előny.
    FeRRaR1-mi az a coil bed? Ilyenről nem hallottam még

[ Szerkesztve ]

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés