Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz AuraSync #6024 üzenetére

    Horror játék meg úgy alles zusammen nem minden játékba ordít végig a zene, zaj akármi hanem vannak néma, halk izgi jelenetek amiket tönkre b@sz, hogy közbe ott vinnyog alattad, melletted a gép. Egy térbe van a gép és a nappali így rajtam kívűl más is van itt akit úgyszint kvára zavar ez a magas vinnyogó hang. Ha olyan cw-ről van szó ami zárt házból nem hallatszik ki vagy a venti hangja elnyomja/azonos akkor oké elmegy de az én gépházamba a ventik olyan halkak, hogy ha kuss van a szobába épp, hogy hallod ahogy a levegő áramlik és ennél nem is lesz hangosabb játk alatt se a gép mert így is elég hűvösen van tartva minden benne. Én csak a ref. 6800XT kártyámból indulok ki, hogy mennyire durva is lehet a cw egyes kártyákon és azért szubjektiv kit, mit mennyire zavar mert akinek oda adtam az elvan vele míg én megőrültem tőle. Meg a másik "kérdés", hogy te ezért kiadsz k.va sok pénzt. Akkor legyen már rendesen le quality controlozva a dolog és ne ilyenekkel kelljen baxakodnom még, hogy nah inkább halljam a levegő áramlását és feljebb veszem a ventiket mintsem, hogy a cicergő kártyát. Maradtam volna a ref 6800XT-n ha nem ilyen gagyi cw-s lett volna. Nem vagyok sem nV sem AMD fan ár/érték/teljesítmény/minőség arányba most amik kezembe kerültek ez a 3080 a nyerő eddig. Ha tudnék 6800,6900-ast úgy, hogy ha cw-ik vissza veszik bele mennék cserébe de ilyet senki se akar mert tudja jól, hogy nála is cw-zet és neki se volt élvezhető.

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák