Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Refurb82

    újonc

    válasz arn #3719 üzenetére

    A 6900 sacc 10% al gyorsabb mint a 6800xt. Technikailag is kb ennyi van köztük. A 3090 más dimenzió mind a 2 kártyához mérve . Nem szidom a radeont, jól megy, de a 3090 az egy masszív izmos compute vga. Titán áron az igaz.
    Én könnyű helyzetben vagyok, mert msrp áron vettem a 6800xt-t és ilyen áron szarok bele a ficsorokbe, mert olcsóbb volt mint egy 3070, és arra ver 40%ot (Raszterben)
    Nem titok elmondhatom hogy mikor vettem 4 zafír, és 3 powercolor volt a szlovák alzanal, a magyar alzan is ezek voltak. Kapcsolat nélkül venni nem lehetett. Vagy ha igen az nagy szerencse. Több azóta se volt, vagy ha volt 1-2 db ref sima 6800.
    450 ezres áron húznam a szám a DLSS miatt. Így nem teszem. Elgondolkoztam a felbontás miatt 3080on. Nagy felbontáson jól skálázódik, de RT plusz dlss-el nem lenne több fps-en. Punkon kívül meg bika a vga 3440x1440-ben is. Punkban is, csak RT nélkül.
    Most úgy döntöttem hogy megvárom mit takol össze az AMD. RT peccstol sokat nem várok, de kíváncsi vagyok a DLSS címen mit gurít. Illozioim nincsenek az se fogja megváltani a vilagot :R
    A szomorú hogy a scalperek irányítják a hiány miatt a piacot. Én ha eladnám 300at kérnek érte. Ennyibe van benzinnel, utazással. A nyereszkedokre meg rohadjon rá .

    Az új Radeonoknál meg az aib kiépítése kb semmit se ér. Vannak itt is 3 tapcsatis pcb-k... Minek? Meg a vizes Strix se megy jobban a refnél. Lehet a hangjuk alacsonyabb, de az meg egyénfüggő. Engem nem zavar míg nem flex hangorgia van. 3db 140es ventim megy 1300-on, és 3db 120-as 1600-1800as fordulaton. Így a vga beleolvad hangilag. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák