Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz Ubi82 #12217 üzenetére

    Az az igazság annyira nem sok kedvem van megbontani a kártyát még a vásárlástól elállási időben is benne vagyok

    #bunnyhu

    Nekem sincs a csippan egyet a bios dolog szerintem az még régi gépeken volt újjakon már csak azt jelzi a kis hangszóró ha valami gond van mert még az előző gépen sem volt már csippanás.Nekem nvidia kártyával is meg volt ez a néha 3 sípjel jelzés de lehet vele élni már ritkán csinálja majd talán egyszer egy bios frissítés megoldja talán. Mondjuk az én msi b550 a-pro lapomról olvastam pár kacifántosságot de egyébként nekem bevált.Viszont lehet ha probléma van az pl az B550 chipsethez köthető .Mondtak olyat is,hogy display portot nem szereti a chipset vagy mi de hdmi vel ki sem tudtam próbálni mert a monitoromon nincs hdmi csatlakozás.

    #atillaahun

    Akkor gondolom ez rám nem vonatkozik mert nincs freesynces monitorom,vagy attól függetlenül is lehet valamit kapcsolni?

    #Bib

    Mivel annyira nem rég raktam össze a gépemet és volt egy memória problémám is ezeken már rég túl vagyok nem tudom rsetelte valaki annyi biost életében mint én akkor mikor kerestem a hibát :) windows is nullásan került a gépre.Lehet csak ehhez az msi laphoz köthető a csipogás mert pont err a lapra volt pár panasz a neten viszont engem már nem zavar mert legtöbbször normálisan elindul a gép és ha néha még sípol se szarozik sípol nem áll meg sehol és már bent is vagyok a windowsban.Bios frissítésen most én is gondolkodtam bár azt mondták ha a mostani jól működik ahhoz nem szabad hozzányúlni,de lehet lefrissítem majd.

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák