Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    válasz Pro!Petya #12148 üzenetére

    Szia,
    Köszi a hozzászólásod. Én is olvasom a topikot, persze figyelemmel kísérem, de csak "read only" módban. Sokszor olvasom ezeket, azért is kérdeztem rá. Igen, emlékszem a tesztünkre, az meg is erősített benne, hogy brutál jó. Mégis nagyon sok helyen látni, olvasni AMD topikokban ezeket, ezért kértem, hogy készítsen már valaki min fps tesztet. Sajnos a tiéden kívül nem láttam többet. Zöld topikban sem sok ember csinál ilyet, csak írják a jól ismert dumákat, hogy így meg úgy a zöldek, meg a vörösök. Min fps-ek meg az esetek többségében azért gyengék mindkét oldalon, mert vacak, gyenge procikkal próbálját "etetni" a kártyájukat framekkel. Teszteken jóval jobban teljesítenek a 6800xt és 6900xt modellek, mint a konkurens, ráadásul az ára, persze az is drága, de olcsóbb, kifizethetőbb, mint a zöld. Visszakanyarodva a kiinduláshoz, a min fps-ekhez, még nem láttam msi ab logot azoktól, akik írják, hogy rosszul szerepel. Már nem akarom látni, még az jönne ki, hogy flémet keltek ;) Pont hogy zöldként a konkurenst akartam védeni.
    Peace ;)

Új hozzászólás Aktív témák