Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz atillaahun #11780 üzenetére

    Nekem sajna a ventik nem nyomják el.Mikor csak így játékon kívül vagyok néha néha bekapcsol a kártyán a ventilátor pl ha netezek vagy elindítok egy telepítőt már halkan akkor is van tekercs cicergés aztán ha visszahűl akkor meg semmi hang.Mi kapcsolgathatja xy percenként a ventilátorokat az az ha csak netezek nem indítok semmi olyat miért kapcsol be néha csendes módban is mindig felmelegszik aztán visszahűti magát?Nekem régen az rx480 csak játékban cicergett és akkor is csak a főmenüben utána kussban volt meg ha csak neteztem akkor sem cicerget,nem tudom esetleg driver nem szólhat bele,hogy a legújabb opcionális nem végleges van fent?Régebben olvastam olyat,hogy amd-k nél driver miatt volt pl üresjáratban csak úgy ventilátor felpörgés és az is valami hiba volt.Ha most mondjuk lenne egy 144Hz-s monitorom akkor üvöltenek a kártya cicergése?
    Ha beállítom a Frame Rate Target Controlt akkor mindenhol csak 60 fps el fog tekerni a kártya?Amúgy fura pár hónap alatt 3 darab nvidia kártya volt nálam de azoknál semmi cicergés nem volt pedig nvidiánál is szokott lenni.Az under voltos dologhoz meg nem nagyon értek.

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák