Hirdetés

2017. november 20., hétfő

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Amazon

(#451) architect26

architect26
(fanatikus tag)

Sziasztok! Mi történik, ha nem tudom határidő előtt visszaküldeni a csomagot (refund)?

|Sent from my phone, please forgive any typos| GTAV PC - R* SocialClub: The_ARCHITECT26

(#452) architect26

architect26
(fanatikus tag)

Sziasztok! Mi történik, ha nem tudom idő előtt visszaküldeni a csomagot az amazonnak "refund"?

|Sent from my phone, please forgive any typos| GTAV PC - R* SocialClub: The_ARCHITECT26

(#453) akela91

akela91
(PH! addikt)

Sziasztok. Amazon.de -ről rendelnék valamit, végignyomtam mindent, és elvileg engedi ide szállítani.
Ez lehetséges? (csak ebayről vásároltam még)
Erről van szó, igaz hozzáad kb 7 Eurót ingyenes szállítás helyett.

Nem kell félnem, hogy mégse szállítanak ide, illetve egyéb költségektől?

[ Szerkesztve ]

(#454) akela91 válasza akela91 (#453) üzenetére

akela91
(PH! addikt)

Lényegtelen, mert még 1 lépést mentem, és hozzáadott még 16 eurót...

(#455) Buster17

Buster17
(PH! addikt)

Mennyi idő a posta? Jött email aol tudom nézni hogy feladták e más meg stb, de az nincs benne, hogy merre jár. Azt írja még az oldal, hogy Expected delivery: Friday, 31 January 2014, Ez hihető?

Ha nem lennék otthon akkor a csomaggal mit csinálnak?

(#456) sarasota123 válasza Buster17 (#455) üzenetére

sarasota123
(tag)

posta vagy futár? postánál nem szokott nyomonkövetés lenni, futárnál viszont elvileg tudod követni városról városra, hogy hol jár, mikor kezdik meg hozzád a kiszállítást stb.

ha posta viszi, akkor hagynak egy értesítőt, ha futár akkor is értesítőt szoktak hagyni, aztán átveheted a telephelyükön, esetleg megpróbálják még egyszer kiszállítani, de amúgy előtte fel szoktak hívni, hogy otthon vagy-e.

az expected delivery dátumok meg tapasztalataim alapján reálisak :)

He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

(#457) Buster17 válasza sarasota123 (#456) üzenetére

Buster17
(PH! addikt)

DHL ha minden igaz.

(#458) sarasota123 válasza Buster17 (#457) üzenetére

sarasota123
(tag)

akkor elvileg az amazonon a Your orders / track package résznél tudod követni, hogy hol jár, de gondolom kaptál hozzá fuvarlevél számot is, azzal dhl.hu-n is meg tudod nézni.

He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

(#459) Buster17 válasza sarasota123 (#458) üzenetére

Buster17
(PH! addikt)

Your tracking number is 429660074536.

Más szám nincs az emailban. Ez az?

[ Szerkesztve ]

(#460) sarasota123 válasza Buster17 (#459) üzenetére

sarasota123
(tag)

szerintem igen, mikor adtad fel a rendelést? mert lehet, hogy még útnak sem indult, akkor normális hogy nem tudod még követni :)

(#461) Buster17 válasza sarasota123 (#460) üzenetére

Buster17
(PH! addikt)

Múlthét péntek talán. Feladták, jött email. Van egy amazon-os link is ahol írja, hogy szállítás alatt

kód viszont nem jó

[ Szerkesztve ]

(#462) Buster17 válasza sarasota123 (#460) üzenetére

Buster17
(PH! addikt)

Ma megjött és a MPL kocsi hozta :DDD

(#463) sarasota123 válasza Buster17 (#462) üzenetére

sarasota123
(tag)

akkor az nem DHL volt mégsem :DDD

(#464) szatyi1

szatyi1
(kvázi-tag)

Sziasztok !

Szeretnek rendelni valamit az Amazonrol. Az a kerdesem, hogy hogy mukodik? Hogyan kell fizetni?
Es Amerikabol elkuldik? Peldaul ezt elkuldik? Kb. fel aron van mint nalunk.

Es honnan tudom meg, hogy mennyi a postakoltseg?

Elsore eleg bonyolultnak tunik :) . ( Ebayrol mar rendeltem )

Koszonom a segitseget!

(#465) Buster17 válasza szatyi1 (#464) üzenetére

Buster17
(PH! addikt)

lehet bánkártyával is fizetni.
postát onnan tudod, hogy végig viszed a rendelést, megadod a kártya adatokat és utána írja, hogy mennyi a végösszeg. Innen ki is derül hogy postázzák-e magyarba.

(#466) szatyi1

szatyi1
(kvázi-tag)

Ok, koszi. 10.000 a cucc es 11-12.000 a szallitas? Igy sok ertelme nincs .. :(((

(#467) Buster17 válasza szatyi1 (#466) üzenetére

Buster17
(PH! addikt)

amerika már csak ilyen. Az a vicc amikor egy 5 ezer forintos tartó konzolnak 60ezer a posta... :U

(#468) Newyorker

Newyorker
(PH! addikt)

Skacok az accountomhoz nm tudok papal-t hozzárendelni mint az ebayon?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BF4 és GTA V 👀 👀

(#469) doc válasza Newyorker (#468) üzenetére

doc
(PH! nagyúr)

Amazonon bankkartyaval tudsz fizetni, Paypallal nem

1N23456.HU - A Veszprém megyei motorkölcsönző

(#470) z123456789

z123456789
(PH! addikt)

Sziasztok!

Vásároltam kb 1 hónapja egy WD Mypassport-ot a német amazon-ról.
Az eladó a WD volt, és amazonon kersztül bonyolódott a szállítás. Azt hiszem ez a legjobb eset.
Viszont bad sector-os lett a meghajtó.
A gariztatás ilyenkor az amazonon keresztül történik, vagy a WD-t kell nyaggatni ezügyben?

Előre is köszönöm a válaszolat!

(#471) sarasota123 válasza z123456789 (#470) üzenetére

sarasota123
(tag)

ha jól tudom 1 éven belül az amazon intéz mindenféle garis ügyet, utána ha van gyártói gari a termékre akkor a gyártót kell keresni. szóval most szerintem amazonnal vedd fel a kapcsolatot, van live chat-jük, ott biztos segítenek :R

(#472) z123456789 válasza sarasota123 (#471) üzenetére

z123456789
(PH! addikt)

Köszönöm a választ! :)

(#473) Falkon1400

Falkon1400
(újonc)

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. Első rendelésem lenne amazon-ról. Kinéztem ezt a cipőt, és az ár mellett írja hogy ingyen posta. Ez Mo-ra is vonatkozik? Vámon megfogják? Felmerülhetnek plusz költségek?
Ez a cipő: [link]

Előre is köszönöm a segítséget! :)

Mercedes Benz W124

(#474) sarasota123 válasza Falkon1400 (#473) üzenetére

sarasota123
(tag)

szia, hát erre még rájön kb 50 dollár shipping & handling sajnos :(

(#475) Falkon1400 válasza sarasota123 (#474) üzenetére

Falkon1400
(újonc)

Értem! :( Akkor tárgytalan! Köszönöm szépen! :)

Mercedes Benz W124

(#476) Daywalkerke

Daywalkerke
(fanatikus tag)

Érdeklődnék azoktól akik már rendeltek a brit amazontól, hogy ha minden termék van raktáron amit rendeltem(zenei CD-k) akkor kb. mennyi idő alatt ér ide a csomag és a postás fogja hozni vagy esetleg valamelyik csomagszállító(DHL, UPS, GLS)?
Előre is köszi aki válaszol.

(#477) szeva000

szeva000
(PH! addikt)

Hali!
Nézegetem épp az amazon német oldalát,sokat nem értek belőle....
Vennék egy ilyen obit: [link]
használt,1381€ ,ez is rendben.De itt képek a termékről nincsenek,mint ebay-en? Legalább is én nem találok. :)
Elhiszem én,hogy nagyon jó állapot,miegymás...de a lencsékről nem ártana egy kép.
Itt nem is lehet paypal fizetés csak bankkártya?Most az sincs megadva,csak regisztráltam...fizetéskor elég megadni a kártyaszámot és adatokat?

[ Szerkesztve ]

(#478) D-LAN|FuRioN

D-LAN|FuRioN
(fanatikus tag)

Hali!

Tudnátok segíteni egy gyorsat? Amerikai amazonról vásárolnék számítógép házat, mert eu-ban nem lehet kapni ezt a fajtát ilyen színben. Azt olvasom mindenhol, hogy FREE shipping, de elég érdekesen nézek én erre, mert bárhol láttam amcsiba ezt a házat kb 40 ezerért hozták volna ki, 13 kilós csomag. Regeltem, de bankkártyát nem tudok hozzá adni, hogy ellépegessek a termék végére, hogy tényleg ingyen szállítják, vagy ha nem ingyen akkor mennyiért. ÁFA+Vám nem probléma ebay-es rendelésnél rendeztem már ilyesmit, ki is tudom számolni, hogy kb mennyi, de a szállítás nagyon érdekelne. Elvileg azt látom a terméknél, hogy az amazon.com az eladó és a szállító is.

Termék

Köszönöm előre is annak aki lesz olyan kedves és megnézi nekem. :R

\'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

(#479) doc válasza D-LAN|FuRioN (#478) üzenetére

doc
(PH! nagyúr)

ha meg akarod venni, akkor ugyis muszaj lesz a bankkartya, szoval szerintem nyugodtan hozzaadhatod mar most...

Items: EUR 164,39
Shipping & handling: EUR 51,32
Total before tax: EUR 215,71
Estimated tax to be collected: EUR 0,00
Import Fees Deposit EUR 58,24
Order total: EUR 273,95

(#480) D-LAN|FuRioN válasza doc (#479) üzenetére

D-LAN|FuRioN
(fanatikus tag)

Azért érdeklődtem itt, mert nem tudok még bankkártyát hozzá adni, mivel egész egyszerűen nincs olyan kártyám amivel neten lehet fizetni. Szóval erre még meg kell fűzzek ismerőst, viszont fuzi után aktuális csak ezért nem akartam még kapkodni össze vissza. Köszönöm, hogy megnézted, így már kapásból tudok kalkulálni, hogy kb 86k. Pont ezért kellett megnézni, mert az már jó húzós így muszáj elgondolkodnom, hogy ugyan feketében, de németországban van 68 ezerért is. Köszi mégegyszer! :R

\'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

(#481) doc válasza D-LAN|FuRioN (#480) üzenetére

doc
(PH! nagyúr)

igen, sajna USAbol vasarolni jellemzoen nem eri meg a magas postakoltseg + ado/vam miatt :(
(bar a parom robogojahoz pont onnan rendeltem legszurot, de sehol mashol nem volt, szoval az szukseghelyzet :D)

(#482) D-LAN|FuRioN válasza doc (#481) üzenetére

D-LAN|FuRioN
(fanatikus tag)

Hát igen, pedig már felcsillant a szemem, hogy csak vámot kell fizetni és tökéletes minden. :D Akkor jobban megérte volna. Viszont írtam a Silverstone-nak, hogy ha már van x partnerük akkor legyenek kedvesek keríteni nekem egy európai disztribútort. Kíváncsi vagyok, hogy válaszra méltatnak e. :D

(#483) bandus

bandus
(PH! addikt)

mennyire gyors usából a standard shipping és mennyire az expedited? egy könyvet szeretnék rendelni. erre pedig ha jól számolom 8$ lesz a szállítási költség.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#484) szeva000 válasza bandus (#483) üzenetére

szeva000
(PH! addikt)

nekem standard shipping legrosszabb esetben is 2hét alatt itt volt mindig.

(#485) radi8tor válasza bandus (#483) üzenetére

radi8tor
(MODERÁTOR)

Miért USA-ból rendeled? Angol oldal nem árulja?

(#486) bandus válasza radi8tor (#485) üzenetére

bandus
(PH! addikt)

van angliában is, de a szállítási költség és az ár is kb megegyezik, csak az egyiken $-ban, a másikon pedig Ł-ban, szóval olcsóbb azért az usa-ból megrendelni.

(#487) radi8tor válasza bandus (#486) üzenetére

radi8tor
(MODERÁTOR)

De akkor az angol oldalon is USA eladó van gondolom.
Így ÁFA szempontból is mindegy hol rendeled.

(#488) bandus válasza radi8tor (#487) üzenetére

bandus
(PH! addikt)

nem vagyok tisztában pontos szabályozással, de szerintem 25$-os könyvre csak nem kell fizetni semmit, főleg, hogy használt ráadásul.

(#489) radi8tor válasza bandus (#488) üzenetére

radi8tor
(MODERÁTOR)

Hivatalosan 22EUR az ÁFAmentes határ.
Ebbe bele számít a postaköltség is. Ettől függetlenül átcsusszanhat a könyv.

(#490) bandus válasza radi8tor (#489) üzenetére

bandus
(PH! addikt)

és az a tény, hogy használt a könyv, nem számít?

(#491) radi8tor válasza bandus (#490) üzenetére

radi8tor
(MODERÁTOR)

Nem, miért számítana? Ugyanúgy számlát kapsz róla, stb.

[ Szerkesztve ]

(#493) z123456789

z123456789
(PH! addikt)

Sziasztok!

Az Amazon-nál nincs olyan állítási lehetőség, min PayPal-nál, hogy ne ők váltsák a valutát? Mert néha furán váltja. (drágán) :F

(#494) doc válasza z123456789 (#493) üzenetére

doc
(PH! nagyúr)

az Amazon nem valt, ok raterhelik a kartyadra az osszeget, a bank meg valtja
bar multkor tenyleg volt valami az egyik vasarlasnal mikor megkerdezte hogy milyen penznemben van a kartya, mondtam neki hogy EUR, aztan azota beken hagy :D

(#495) z123456789 válasza doc (#494) üzenetére

z123456789
(PH! addikt)

Mindenesetre néha elég sokba kerül az az euró. :F

(#496) doc válasza z123456789 (#495) üzenetére

doc
(PH! nagyúr)

bankfuggo, a CITI pl. baromi dragan valtotta, a Granit arfolyamai viszont vilagbajnokok :)

(#497) z123456789 válasza doc (#496) üzenetére

z123456789
(PH! addikt)

Na most én is bankot váltottam, és mivel új kártyát regisztráltam, elkezdtem kutakodni a beállítások közt. Ezért kérdeztem. :) Majd kiderül.

(#498) dreizwanzig

dreizwanzig
(tag)

sziasztok!

Régen rendeltem már az USA-ból, akkor még más szabályok voltak. 2 kérdésem lenne:
Kinéztem egy órát, és azt írják, hogy free shipping, de ez vajon Magyarországra is igaz, vagy csak az USA-ra? Végigolvastam mindent, de nem találtam. Erről lenne szó
Másik kérdés, hogy terheli-e majd ezt valami plusz adó, vám, stb? Régen nem ellenőrizték a csomagok nagy részét így kb semmire nem kellett áfát, vámot fizetnem. Most mi a helyzet? Erre ha jól tudom, akkor 27%áfát kellene fizetni, de vajon tényleg kérni fogják? Köszi a választ előre is.

(#499) radi8tor válasza dreizwanzig (#498) üzenetére

radi8tor
(MODERÁTOR)

Természetesen USA oldalon USA címre vonatkoznak ezek, mindaddig míg be nem rakod a kosárba és végig nem kattogtatod egészen a fizetésig.
Akkor fogja mutatni a postaköltséget, ha szállítanak ide.

Igen valószínű ÁFAköteles lesz, készülj úgy. Ha nem akad fenn, akkor pedig jól jártál.

(#500) dreizwanzig válasza radi8tor (#499) üzenetére

dreizwanzig
(tag)

köszi a választ!

Közben megtaláltam, hogy hogy lehet megnzéni a szállítási árakat is.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Amazon
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.