Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    Aki nem látja a bejelentkezési oldalon az Account: és a Password: mezőt annak itt összegyűjtése hogy miként lehet előcsalni:

    ************
    Ha nem akarsz a böngésző beállításokkal "kísérletezni", bár célszerű lenne, akkor itt beírva, Alibaba.com az adatokat be tudsz lépni.
    ************
    Akkor nézd át a böngésződ biztonsági beállításait, ha használsz reklámblokkolót akkor azt, a tűzfalat stb. Engedélyezve legyen a harmadik féltől származó süti.
    Firefox esetén a legegyszerűbb a Böngésző adatvédelme, Tartalomblokkolás, Egyéni és egyik sem. választása.
    Alatta a Do Not Track” jelzés küldése a webhelyeknek, jelezve, hogy nem szeretné, hogy kövessék Csak akkor........ választás.
    Felugró ablakok tiltása se legyen.
    Az Shockwave Flash az Aliexpress oldalain engedélyezve legyen, persze a bővítmény legyen letöltve, aktiválva
    Törölni az ali kezdetű sütiket és a böngésző gyorsítótárat, kilépni a böngészőből, újraindítás után ha a login képernyőn nincsenek beviteli mezők akkor CTRL+F5 oldal frissítés.
    ************
    Viszont ha privát módba nyitom meg akkor be tudok lépni. Asztali gépen Firefox ugyan ez. Itt viszont legalább az alibabás belépés után automatikusan beléptet az alira is.
    ************
    Szóval próbálgassátok, nekem is sokadjára sikerült.
    kukik törlése
    Beállításokban Adatvédelemnél Nincs nyomkövetésnél bepipál
    Alin belépéshez menni (én csak simán aliexpress.com-ra mentem)
    bejön a login mezők nélkül
    Ctrl+F5 és bejönnek a mezők
    De csak sokadjára sikerült, volt közben Chrome újraindítás is meg 30 perc várakozás
    ************
    Amit itt leírtunk annál nincs több. Másik böngészőt próbálj ki, de nálam most mind működik ezen a linken indítva a belépést. https://best.aliexpress.com/?lan=en Internet Explorer, Edge, Chrome, Firefox, Opera (ennél is a „Nincs nyomon követés” kérés küldése a böngészési forgalommal lett bekapcsolva)
    Ha megcsináltad a törléseket lépj a fenti linkre majd egy CTRL+F5 az oldal frissítéshez, ha linken nem jönnek elő a belépési adatmezők
    Mivel a mobil app más rendszert használ annak működni kellene ha az Internetes böngészők nem.
    ************
    Firefox-ban feltelepítettem a Cookie Manager plugint, név alapján rákerestem hogy ali* és minden aliexpress-es cookie-t töröltem. sem alipay-est se alibabásat nem, 6 cookie volt mindössze amit töröltem és utána megjavult a belépés. kereshetsz domain-re is hogy *.aliexpress.com, akkor sokkal többet talál, de azokat nem kellett törölnöm, az alival kezdődő nevűek között volt valami ami félrevitte az oldalt.
    ************
    Próbáld meg úgy, hogy bejelentkezel az Alibaba.com oldalon, és utána ha megnyitod az Aliexpress-t, akkor ott már be leszel jelentkezve.
    Nekem így működik.
    ************
    Most tudtam csak otthon megnézni. https://best.aliexpress.com/?lan=en Ctrl+F5-el minden böngészővel működik. Semmi mást nem csináltam. Tor-al egyből működött, igaz az idáig nem volt a gépemen.
    ************
    Lehet, hogy így másnak is sikerül a belépési probléma megoldása:

    Kínomban már az alapértelmezett böngészön is elvégeztem a következőket, pedig nem is használom az aliexpressen történő vásárlásra:

    -ÖSSZES süti törlése
    -beállításokban az adatvédelemnél a nincs nyomkövetésnél bepipálva
    -belépés az aliexpress.com címen, majd bejelentkezés
    -bejön a login mezők nélkül
    -Ctrl+F5 és bejönnek a mezők (több napja először)
    -sikeres belépés az alapértelmezett böngészővel

    Ezt követően a többi böngészővel is sikerült a belépés, semmi másra nem volt szükség csak első, újabb sikertelen kísérlet után a Ctrl+F5 megnyomása és bejöttek a bejelentkezési mezők.

    Ezután kiléptem és újra beléptem sikeresen. Kiléptem az alapértelmezett böngészővel is az aliról. Ezt követően is sikerült másik böngészővel belépnem, csak egy verifikációs csúszkát kellett jobbra elhúznom és kódot kellett kitöltenem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák