Hirdetés

Aktív témák

  • whitenoise

    csendes tag

    Hali,
    az említett alaplapot most szereltem be, és a gép órája egész furcsán viselkedik. Egyrészt minden restart után január 1. 0.00-ra állítja magát, de teljesen véletlenszerű évre, most éppen 2303, de volt már 3033 is. Az óra ezután lassan alkalmazkodni kezd a valós időhöz, és egészen megközelíti azt, pl restart után 2-3 órával már csak 20 perc körüli a lemaradása. Viszont -ha ez nem lenne elég- éjfél után a napot nem lépteti, csak az évet, azt is véletlenszerű mennyiségekkel 10,100,1000-es nagyságrendben (ma éjszaka is ment, és reggelre ismét január 1 volt, de száz év eltelt közben). Kezdek pánikolni, eljesen szétesik a szubjektív valóságészlelésem, összecsúszik a valós és a fiktív idő, tiszta száz év magány live :( Plíz help, mi lehet az oka

  • Beck18

    tag

    válasz whitenoise #1 üzenetére

    és ha még belevesszük azt is hogy igazából nem is itt élünk hanem ''The Matrix has you'' ... akkor van igazán gáz:DD
    Vk.nél már olvastam olyat hogy a cmos clear jumper rosszul volt beállítva, de ott nem ugrált random a dátum.
    Szntem próbáld ki, hogy táp kikapcs, tápkábel ki, elem ki, cmos clear és ezek után elindítani. Esetleg bios refresh. Lehet vm. megzavarta picit a drágát.

    For Whom The Bell Tolls

Aktív témák