Hirdetés

Aktív témák

  • Joccc28

    tag

    Sziasztok!

    A konfig:
    Gigabyte Aouros Pro Z390
    Intel I7-9700KF
    2x8GB Kingston Hyperx Predator DDR4 3200MHz
    Asus Rog Strix Gtx 1080 TI 11G
    Samsung Evo 950 Plus nvm2 + 2x1TB Winyó
    FSP 700W

    Jelenség a következő melyben segítséget szeretnék kérni tőletek. Ez a konfig 2 hónappal ezelőtt egy Msi Gtx 1070 Gaming X videokártyával tökéletesen működött,majd kapott egy Asus Rog Strix Gtx 1080 TI 11G-t. Itt kezdődtek a problémák, elkezdett a gép kék halálozni, akár játék közben akár csak simán a Win10-ben voltam. Minden formáz,teljesen szűz rendszer telepítése, minden driver-ből a legfrissebb. A hiba továbbra is fent állt. Ntoskrnl.exe hibát olvastam ki a Minidump logjából. Felraktam az iobit driver boostert de itt nem talált újabb driverek-et. Frissítettem a Win10-et a legújabb 2004-es verzióra és itt is kék halálozik. Memtes-et lefuttattam külön-külön a memóriákkal,de nem volt hiba. Furmark programmal és Aida64-el teszteltem a 1080TI kártyát,volt hogy teszt közben kifagyott de volt hogy ment 40 percig és semmi hiba nem volt, én állítottam le. Az Asus kártyát elküldtem szervizbe,visszaraktam a régi Msi 1070-es videokártyát és most ezzel nem kék halálozik,csak lefagynak a játékok játék közben. Kivettem az egyik memóriát és csak 8gb van benne,így olyan jelenség van hogy pl BFV-ben kilép azonnal a főmenüből a windows-ba vagy Hitman 2-ben betölt a játék megmozdul a kép és kilép a windos-ba itt is,majd memória csere a másikra és ott is azt csinálja. A legfrissebb Bios van fent, minden alap beállításon,semmi nincs húzva. Bios reset-et nem csináltam. Alaplap vagy processzor hiba lehet?
    Köszönöm a válaszokat előre is! :R

  • CoolMan

    MODERÁTOR

    válasz Joccc28 #1 üzenetére

    Üdv!

    Érdemesebb volna megkérdezni a Nem indul és mi a baja a gépemnek topikban.
    Legközelebb kérlek, ne nyiss feleslegesen új topikot hanem használd a keresőt.

    Ezt zártam.

Aktív témák