Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz #40835072 #9795 üzenetére

    "tényleg de csak felül kevésbé fekete azt viszon nem tudom kitölteni és kifesteni se mögötte mert akkor az ajtóba is belefest ! :/ na most mi van?"

    Most erre mit mondjunk? De most tényleg. Azt mondtad, lövésed sincs sem a Photoshopról, sem a képszerkesztésről. Akkor miért akarod mindenáron megcsinálni te! Nekem fingom sincs a fizikáról, az elektronikáról meg végképp, és ha villanyt kell szerelni, akkor villanyszerelőhöz fordulok. Most bármit is mondunk, azt te úgysem tudod megcsinálni. Én azt mondom, hogy görbézd le az egészet, és úgy fested, ahogy akarod. Legörbézés alatt azt értem, hogy körberajzolod Pennel, minden path új Shape Layerre, aztán kész. A betűket meg a Layer►Type►Convert to Shape paranccsal legörbézed, és kész is, úgy szerkeszted ezután, ahogy akarod.

    De te ezt nem tudod megcsinálni úgyse, akkor mégis mit vársz, milyen tanácsot tudjunk neked adni? :F :F :F

    Ui.: A monitorodon keresd meg a beállításokat (ha van), és kalibráld be, mert gyárilag garantáltan nem jó. Ha nincs rajta menü, az pech.

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák