Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz Dluinet #8041 üzenetére

    Igen, ezt mostanában olvastam, hogy nem is igazán a procival van a gond, hanem a "régi" vinyókkal. Az a legszűkebb keresztmetszet. 5 éves az már a számítástechnikában réginek számít, bár kifogástalan állapotban van. Van ennél újabb is, tavalyi, csak azt másodlagos tárolónak használom. Ha nagyon kellene, ki tudnék egy újat szorítani, de hát egyelőre még ez megfelel. Nem mondom hogy nem jönne jól egy gyorsabb, de hát nem lenne elég a ramból sem akármennyi, meg processzorból sem, amilyen programot én használok. Simán megeszi a legerősebb vasat is. Elég, ha 5-6 db 95 kHz-es 24 bites sztereó audiósávra rárakok sávonként 2-3 real-time effektet, aztán megpróbálom lejátszani. Nincs az a proci, amit ki ne lehetne vele fektetni. Van olyan szinti, mondjuk az Absynth, hogy néhány gyári presetje egymagában elegendő ahhoz, hogy a proci 100%-on pörögjön, és dropoutot okozzon. És akkor még csak egy billentyűt nyomtam le! :K De ha jól tudom a videoszerkesztéssel ugyanígy áll a helyzet.

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák