Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sipi

    addikt

    válasz Woodslave #27 üzenetére

    Az a gáz, hogy rengeteg hitel van a lakáson, plusz a feleségem millióit is csak hitelből tudom fedezni. Ezt személyi kölcsönből lehetetlen, jelzáloghitelt meg tudtommal csak akkor adnak, ha már az enyém az egész lakás.
    Bár konkrétumokat nem tudok, nagyon úgy néz ki, hogy amíg a bíróság nem adja ki a válási papírokat, nem tudom még átvállalni sem a hiteleket, vagyis át sem tudom íratni a lakást. Addig viszont a feleségemnek is fizetnie kell a hitelt, mert egyedül nem brnám a jelenlegit. Huhh, bele sem gondolok... Lehet, hogy az egész ügy halott?
    Esetleg az járható út, hogy a feleségem aláírja, hogy kifizettem (holott nem), és egy másik, nem publikus szerződésben vállalom, hogy meddig is kell kifizetnem? A bíróságnak mutatjuk, hogy minden okés, kettőnk között meg az utóbbi az érvényes.

    Na, mindegy, már én magam sem tudom, mit kellene csinálni. Kifizetni csak hitelből tudom, ahhoz azonban az eddigi lakáshiteleket is át kell alakítani, ahhoz pedig valószínűleg törölni kell őt a tulajdoni lapról...

    Sipi

    Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

Új hozzászólás Aktív témák