Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IldiG

    csendes tag

    Sziasztok!
    Egy hónapos Acer Aspire 3628as-om van.(Pentium 1,7GHz, 14,1WXGA, 60GB, 512B,
    Wlan)
    A következőkhöz várnék bármilyen megjegyzést Tőletek.
    Elég lassan bootol, ami valószínűleg az 57 futó folyamatnak köszönhető...ritkítottam néhány acer-es progit, de igazán nem tudom mit is lehet következmények nélkül törölni.
    A recovery DVDt sajna nem tudtam megírni, nem ismerte fel a DVD-t a meghajtó....mást még nem írtam.
    Mivel első laptop, nem tuti, hogy jól ítélem meg, de szerintem eléggé melegszik....
    Nálam is jelentkezik egy nagyon halk sípoló hang, általában akkor kezd amikor feldobok egy ablakot, de képnézegetéskor is előfordult.
    A napokban többször előfordult, hogy a képernyő teljesen elsötétült.....amin csak az ujraindítás segített, de mellette szólt továbbra is a zene, egy darabig ment a skype is. Leginkább ez a jelenség aggaszt :F Az első néhány jelenséget még elviselném......szerintetek ez hardveres probléma lehet vagy összeszedtem egy vírust? (ugyanis a gyári Norton 3nap után felszólított, hogy hosszabbítsam meg az abonementemet...ami szép összegbe kerül....azóta a vírusdefiniciokat nem frissíti)
    Ha otthon lennék szerintem már visszavittem volna, de német Media Marktban vettem és most még gyűjtenem kell a szókincsemet ebben a témában, hogy érvényesülni tudjak a szervízben. :D
    Ezek után nem is tudom ide merjem e irni, hogy meg vagyok vele elégedve...... :U Pedig így indult.....
    Szóval várok néhány megnyugtató sort Tőletek.......persze gondolom nem fog magától meggyógyulni..... :F

Új hozzászólás Aktív témák