Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz frames #7667 üzenetére

    Nekem is lenne egy hasonló gondom...

    Ott van ugye a HDD elején az a kicsiny 2,3GB-os, FAT partíció. Rejtett. eRecovery-vel lehet csinálni: bootolható image-et, és csak add-on CD-t (gondolom illesztőprogik, egyebek). Namármost, a bootolható CD nekem, ha kiírom, az istennek sem akar _rendesen_ bootolni.
    Elindul róla a gép, de egy fekete háttéren, bal felső sarokban villogó fehér kurzoron kívül más nem fogad... :(
    Más gépen is ugyanez. Szeretném én azt a partíciót pedig eltüntetni onnan.

    Adtak a gépemhez még egy spéci cuccost is! BluetoothPhone. PC-Card foglalatban tölt, gyakorlatilag egy wireless kézibeszélő. Ez az alkatrész nekem rossz. Nem tölt, csak melegszik. Gondolom zárlatos az akkuja. Csak akkor akarják legarizni, hogy ha az egész gépet visszaküldöm Brnoba! Ekkor az adataimmal mi lesz? Mert ugye ott van a kitétel, hogy felelősséget nem vállalnak. De a gép hibátlan, csak az a kis bigyula a rossz. Mit tehetnék?

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Új hozzászólás Aktív témák