Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vinsanity

    csendes tag

    Üdv!

    Kedden immáron én is beléptem az acer notebook tulajdonosok széles körébe :D
    ACER TM5520G-402G16
    Pár dolog felvetődött bennem az eltelt 3 nap alapján,ezekre szeretnék választ kérni,előre is bocsi,hogy nem olvastam el mind a 7k+ hozzászólást,bár nézegettem párat

    1.észrevételem: felraktam a pro streetet csak,hogy megnézzem megy e normálisan. Hát ha úgy vesszük 30 fpst produkált natív felbontásban..elmegy.aztán megpróbáltam másnap reggel töltő nélkül: 7fps. Ennyit számít,hogy töltőn van a játékoknál ?
    2.észrevétel: ma itthagytam a gépet mikor elmentem kajálni,lecsuktam a tetejét,és mikor visszajöttem és kinyitottam,fekete kép fogadott,nem jött vissza a windows,csak a ki-be kapcsolás segített..ez mitől lehetett ?
    3.észrevétel:néha töltésnél,vagy ha terhelve van a proci,az egér mozgatás közben 1 kicsit megakad.ez normális ?
    4.észrevétel:DVD írás.tegnap megírtam 2 dvd-t elvileg 8xosan.első 13 második 16 perc alatt lett kész.ez normális vagy valami szar ? azt a progit használtam ami volt a gépen...

    nagyon fontolgatom,hogy xp-t teszek fel a Vista helyett,bár nem nagyon akarom szétbarmolni 3 nap után a gépet...

Új hozzászólás Aktív témák