Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fapuma1977

    csendes tag

    Sziasztok!A lapim(aminek tipusa alul olvasható) szeretném összehozni a házimozi rendszeremmel.Tudtok segíteni ebben?Mivel,milyen kábellel célszerű ezt megtenni?Sajna az lcd tv-men egy db HDMI csatlakozó van.(Mert eddig HDMI-HDMI kábellel volt kikötve az lcd-re,beszarás 102cm-en jáccani,netezni,stb)Tehát most a házimozit kötöttem össze HDMI kábellel ezáltal most nem tudom a lapit átvinni.Vagyis akkor most külön kell a képet és a hangot átvinnem?A képet DVI kábellel,a hangot meg RCA-val a házimoziba?
    Még egy kérdés.Meik szinű dugaljat kell kikötni a házimozira?Hogy magamnak is érthető legyek.A noti elején van az 3 különböző szinü dugalj.Nade meiket köthetem ki?.Egyántalán az a kék szinű dugalj mire szolgál?Mert ugye a rózsaszinű a miki,a fekete meg a fejhallgató.De mi a kék?Lehet azt kell kikötni a házimozira?
    Előre is köszönöm segítségetek.

    Acer Aspire 5920G-602G25N - Intel Centrino Core 2 Duo T7500 2.2 GHz, 15.4" WXGA CB, NVidia GeForce 8600M GT 512 MB, 1GB TurboMemory (Robson), 4096MB (2*2048) DDR2, 250GB SATA, Vista Home Premium

Új hozzászólás Aktív témák