Hirdetés

  • MG4 menetpróba

    ma Mindenképpen van fantázia az MG4-ben, az alapfeladatokat olcsón kipipálja, de többet akar nyújtani, mint amire képes.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz mp54 #33002 üzenetére

    Nem IPS kijelzős laptopot vettél. Én, amikor* vettem az ideiglenes laptopom, akkor azt írták a webshopban, hogy IPS kijelző van az Acer Aspire 5 laptopban. Viszont a dobozára nem volt IPS írva, ezért megnéztem a laptop kijelzőjét, vagyis bekapcsoltattam a boltban a laptopot és megnéztem a kijelzőt. Ezután kértem másik Acer Aspire 5 laptopot, amiben már IPS kijelző volt és megvettem ideiglenes laptopnak az Acer Aspire 5 A515-51G-33Q0 laptopot, de előtte tetettem bele 240 GB SSD-t és 4 GB memóriát, a HDD pedig a boltban maradt, mert nem kell nekem HDD.
    *2018.09.17-én vettem az Acer Aspire 5 A515-51G-33Q0 ideiglenes laptopom. Kb. 220.000 HUF összegbe került Windows 10 Pro OEM operációs rendszerrel és 240 GB SSD és 4 GB memória vásárlásával és ingyen betették a 240 GB SSD tárhelyt a HDD helyére és az üres memória helyre betették a 4 GB memóriát ingyen. Windows 10 Pro OEM operációs rendszer kb. 50.000 HUF összegbe került.

    Amúgy máskor válaszd ki a weboldalon az IPS szót és így a webshopban az IPS kijelzőjű laptopok lesznek, persze, ha hibásan írták a weboldalon, hogy IPS kijelző, akkor ez sem fog segíteni vásárlás előtt, kivéve, ha a boltba elmész és bekapcsoltatod a laptopot vásárlás előtt.

    Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

Új hozzászólás Aktív témák