Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabi_93

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nem vagyok biztos abban, hogy ezzel a hibával jó helyre írok, de azért itt is megpróbálom, a "notebook hibák" topikban senki nem válaszolt a kérdésemre, gondolom senkinek sincs ötlete, vagy csak elsiklottak fölötte a szakik.
    Év elején az Acer Aspire 5720G típusú notimban tönkrement az nVidia 8400m GS, a szokásos gyári hibával. Ezután némi olvasgatás után arra jutottam, hogy -mivel elvileg kompatibilis vele- veszek bele egy nVidia 9600m GT-t (512mb DDR3). Direkt Acer BIOS-ost kerestem, végül meg is találtam, megrendeltem, megérkezett, betettem a helyére, elindult rendesen a gép. Az első probléma akkor jött elő, amikor az nvidia.com-os driverek fel sem ismerték, hogy nV kártya van a gépben. Szerencsére mikor olvasgattam vásárlás előtt, rátaláltam [erre az oldalra] , ahol módosított drivereket lehet leszedni különböző kártyákhoz. Fel is mentek a friss driverek a .inf módosítása után, csak random időközönként elfeketedett a kép, majd néha kékhalállal újra is indult. Sok szenvedés után találtam egy drivert ami működik, azóta ezt használom, de ez elég régi, és szeretném frissebbre cserélni mostmár, mert néhány játék el sem indul, csak kiírja, hogy régi a driver, frissítsd.
    Remélem tudtok segíteni, köszi előre is!

Új hozzászólás Aktív témák