Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #93794560

    törölt tag

    Sziasztok!

    Tegnap beléptem én is a klubba egy Acer Aspire 5349 Notebookkal. [link]
    Mivel még sohasem volt notebookom, és egy alsó kategóriás notit akartam venni, csak netezésre, szövegszerkesztésre, nem játékra. A géphez adott Linuxot Gparted-del legyalultam, és Win7-et raktam föl rá. A gépben lévő Celeron B800 1.5-ös proci erősebbnek bizonyult, mint vártam, ugyanis vásárlás után derült ki számomra, hogy Sandy Bridge alapú a kicsike. Az Aida64 CPU Queen tesztjét összehasonlítottam az asztali gépemben lévő 3.4GHz-es Pentium D eredményével, és a kis Celeron B800 1.5-ös jó 2500 pontot vert rá az asztali procira. Ez már jó volt indulásnak. A gép teljesen halk, terhelésre is alig hangosodik a venti. Az APU részeként használt Intel HD2000-es videovezérlő is elég jól teszi a dolgát. Kedvenc játékomat, a Real World Championship Snooker 09-es játékot feltettem a gépre, és tökéletesen, szaggatásmentesen viszi. Más játékkal nem is nagyon játszom, a gépet egyébként sem játékra vettem, úgyhogy eddig elégedett vagyok vele. A 3 giga RAM elég, az akkuidő 4 óra, bár még nem mértem le, hogy kibírja-e odáig, mert 3 óra 45 perc környékén értem el a 10-12%-os töltöttséget, és ekkor kikapcsoltam. Feltöltöttem 100%-ra, és egy ideig így használom. Azt mondta a boltos csávó, hogy az első 6-8 alkalommal úgy járjak el, hogy lemerítem, feltöltöm, s így tovább. Utána már lehet a tápot és az akkut együtt használni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák