Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrhero

    tag

    Vettem egy ArenaRacer Supreme széket. Hát nem vagyok tőle elájulva.. Az ülőlap túl kemény így elsőre. De ezt szerintem még meg tudnám szokni. ami viszont nagyon idegesítő az a hintamechanika. Ugyanaz a gagyi fos mint az előző székemben. zárt állapotban olyan holtjátéka van, hogy ha beleülök vagy megváltoztatom a súlypontomat, akkor dölöngél előre-hátra. a karfánál mérve ez kb 1,5-2 cm. A fejtámlánál viszont jóval nagyobb, mivel messzebb van a forgástengelytől. Próbálgatom még hátha megszokom, de ha nem, akkor biztosan visszaküldöm. Úgy emlékszem írta valaki, hogy fokozat nélkül állítható a hintamechanika. Na hát nagyon nem. Csak léptékben lehet állítani, mint a legtöbb ilyen széket, nem fokozatmentes egyáltalán. De még ezzel se lenne gondom ha nem lenne ilyen idegesítő a holtjátéka. Próbáltam a rugóval játszani. Mindössze annyi hatása van, hogy megfeszített állapotban kicsit nagyobb az ellenállása és egy kicsit lassabban/nehezebben billeg.
    Nálam van a hiba és én nem tudok valami beállításról, vagy ez tényleg ennyit tud? :W

Új hozzászólás Aktív témák