Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dioka7

    senior tag

    Sziasztok!
    Irodai felhasználásra keresek széket. (Rám parancsolt a főnököm... :U )
    Ezt szemeltem ki, de olyan semmilyen a weboldal. Nem mondom, hogy átverés, de ugyanezt a széket megtaláltam 4500Ft-ért is :DDD :DDD Szóval a típussal, már csak emiatt is óvatos vagyok. Nekem a linkelt verzió is gyanúsnak tűnik és kizárólag bankkártyás fizetés van, mert már meg akartam rendelni. A rendelés befejezetlen maradt emiatt és másnap kaptam egy emailt ezzel a szöveggel:
    "Kedves uram vagy hölgyem.
    Tájékoztatjuk, hogy a székre vonatkozó megrendelését online áruházunk PayU fizetési rendszere törölte. A PayU rendszeren keresztül történő fizetést Ön még nem véglegesítette.
    Fontos: Ha időben és a tervezett szállítás időpontjának megfelelően szeretné megkapni a terméket, akkor arra kérjük Önt, hogy a PayU befizetésével tegye vissza a megrendelést.
    Csak a fizetés kézhezvétele után tudjuk átadni a megrendelést feldolgozásra és szállításra.
    Előre is köszönöm a megértést."
    Itt sincs sem aláírás, sem elérhetőség, se semmi. Lehet, hogy nem átverés, de mégiscsak 100k ft-ról van szó... :U
    Szóval a kérdés, hogy ezt magyar oldalon szerintetek megtalálom-e (én nem találtam), vagy ha nem, akkor méreteiben ehhez nagyon-nagyon hasonlót tudtok-e ajánlani? Fontos, hogy magyar cég adja el és kapjak számlát.
    185cm vagyok, így fontos volt, hogy ez magas embereknek is ok (195cm-ig)
    Bocs, hogy hosszú voltam...
    Köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák