Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsabaSteel

    aktív tag

    Sziasztok! A Mai nap megkaptam a Warrior gamer szék, forgószék piros (GAMER-BASIC-1-RED) széket. Így első tapasztalatra nekem nagyon kényelmes és masszívnak tűnik. A karfája ugyan műbőr ahogy a többi része de amire nem számítottam hogy a derékpárna az usb-s amit ha bedugsz akkor nyugtatja a derekad a rezgéssel. Kényelmesen el lehet benne férni és a fejpárna is nagyon kényelmes rajta. Nyilván nem egy 100-200ezres tétel ami biztos jobb de kezdésnek szerintem tökéletes. Az összeszerelési útmutató kicsit soványnak találtam mert lehetett volna ezt másképp is megoldani és nem egy fekete fehér egy oldalas lap. Negatívumot egyenlőre nem tapasztalak talán azt hogy nem teljesen jön fel a gázlift mint egy normális széknél hanem inkább közép magasig csak de ez igazából csak megszokás kérdése ami nekem fura és szokni kell. Pozitív dologként meg azt mondanám, hogy nem nem bántam meg ezt a széket és kényelmesen hátra lehet benne dőlni a kallantyúk segítségével :). Bátran ajánlom annak aki először vesz ilyen gamer széket.

    Csé

Új hozzászólás Aktív témák