Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Zedz #581 üzenetére

    Nem tudom, szerintem ez a legnépszerűbb szék. Vagy fene tudja. CS:GO közvetítésekben is gyakran látni (igaz Maxnomic-ot is láttam már ott) és sok streamernél is láttam. Olvasgattam Redditen, egyetlen negatív véleményt sem találtam róla de igazából már annyit olvasgattam róla, hogy eléggé megismertem és tetszik is. Az is tetszik, hogy rengeteg színben van és sok különböző típusa is akad, van miből válogatni és több is van ami tetszik az izlésemnek ami nagy szó mert ha valamiért sok pénzt adok akkor nyilván finnyás vagyok minden tekintetben.

    Aztán néztem sok youtube videót is, azokból az jött le, hogy ez a tökéletes szék számomra. Pl volt egy ilyen ahol szétvágták az egész berendezést és ez a hegesztett aluminium váz azért elég durván időtállónak tűnik. Plusz a vastag habszivacs is nagyon meggyőző, nem olyan újrahasznosított hulladék van benne mint más székekben.

    Egy cégről a weboldala is árulkodik és a DX Racingnek az EU oldala nagyon jó benyomást kelt.

    Gyakorlatilag DXRacingről már annyit olvastam, hogy nem látom értelmét utánaolvasni más gyártóknak mert tökéletesnek tűnik minden szempontból. És itt vissza is kérdeznék: miért, szerinted az AK Racing jobb? :P

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák