Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • papaya

    senior tag

    Vettem egy Fulkrum széket napi 6-7 órás irodai használatra. Most raktam össze. Így elsőre, nem estem hanyatt tőle. A fém háttámlatartó váz, és a műanyag között illesztési hiba van, igaz ez a funkcióját nem befolyásolja, de esztétikailag azért hagy kivetni valót maga után. Kényelem közepes, a fixált háttámlás beállítással is van az ülőtámlának egy minimális előre- hátra mozgása ("kotyogása") ami gáz. Nyekereg is forgáskor, felálláskor, leüléskor, ami azért megint csak nem túl pozitív. Azt kell mondjam, hogy ez a sok- sok állítási lehetőség szerintem a stabilitás kárára megy. Ami meglepett, hogy a leírtakkal ellentétben az ülőfelület mélysége is állítható. Előzőleg egy budget irodai széket használtam kb 2 évet bírt. Ez szerintem annyit sem fog, de ne legyen igazam. Nekem muszáj volt vakon rendelnem, igaz egyeztettem előtte a magyar forgalmazóval, és bár segítőkészek voltak, a telefonos beszélgetés alapján azt éreztem, hogy az eladók sem tudnak a specifikáción kívül túl sokat hozzátenni. Egy kollégám átugrott egy helyi bútorboltba, ahol vett egy noname széket ennek a feléért, és az stabilabb, kényelmesebb, jobb. Mindenzt azért írom le, hogy senki se dőljön be a sok marketingnek, és tényleg mindenki aki teheti, menjen el, és seggeljen párat a boltban :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák