Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bhoeurh

    tag

    19 éves vagyok, friss jogsival. Az Örsön van a buszmegálló mögött a parkoló, aohnnan hogyha kijövök csak jobbra lehet kanyarodni. Kijöttem jobbra, beálltam az első balra kanyarodó sévba, és mivel nem akartam 3 km-es kerülővel visszakanyarodni a Nagy Lajosra, ezért mivel nem jött senki a másik oldalon fogtam magam és megfordultam a záróvonalon. *** rendőr persze ott volt, jól ***, el akarták venni a jogsimat, azt mondták hogy ez 3 rendbeli szabálysértés, én azt se tudtam mi az..., kb. 20 perc rinyálás után kinyögték hogy ez 40 rongy helyszíni lenne.
    Nyeltem nagyokat, elmentem az automatához és kiszedtem a pénzt, odaadtam nekik aztán eltéptem.
    Azóta amikor arra járok, mindig látok 2-3 autót ugyanígy megfordulni, persze akkor nincs ott a yard...
    Szerintetek ez korrekt volt? Kb. 10-15e bírsággal megúsztam volna, mégha feljelent akor is, tekintettel arra hogy még nincs is keresetem.


    *** Moderálva. Tartózkodj, az ilyen és ehhez hasonlatos jelzőktől! - Grafiqs

    Dell Axim X51V vadi új 99.900 Ft! Technikai info: aximshop@freemail.hu, www.aximshop.cjb.hu Megrendelés: 06-20/561-4931

Új hozzászólás Aktív témák