Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee5016

    őstag

    válasz Zahi #32 üzenetére

    hm... :R köszi az infókat...
    Steamtől szabadulok....épp most vagyok a Race07,és a GTR Evo lemezes beszerzésén,hétvégén meglesznek cd-n(apróból sikerült kihámozni őket)
    Amikor feltettem a Race-t és jött az One telepitése azt D-re tette automatikusan először.Akkor egy másik fórumon azt mondták az nem jó az a hiba,tegyek mindent át egy mappába...perzse semmi nem történt így sem
    Mindegy amíg nincs meg a cd addig nem is foglalkozom vele,majd akkor írok erről ,ha nekiállok.
    Amit írtál rFactor...az nekem megy,sőt a 2011-es mod egy rFactor lite-val van egybe,így önálló játékként fut...(külön mappa,parancsikon)
    LINK
    A Race 2012 -es mod 2 mappából áll(trackplay,ill egy Race 07,valamint egy plusz mod mappa is van...de ezeket most levésem......főleg ,hogy nem is jó,mint írjátok.

    Sok helyen írják,hogy a 07 mellé kell a One is úgy megy rendesen a játék..abban van egy csomó kieg...Na ezt meg lemezen nem találom,Steamen meg ugye egybe van ,egy Race mappába ,nem rég akciósan is volt ,ott meg benne van....
    Akkor vadásszam mellé ezt is ,vagy ez nem kell....?
    Na mindegy levések mindent,és majd ha meglesznek a cd-k akkor kezdem..újra....

    [ Szerkesztve ]

    Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

Új hozzászólás Aktív témák