Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GalaHU

    őstag

    válasz András12345 #66316 üzenetére

    A bázis alatt van egy címke, serial-al meg egyebekkel, nekem ott virít a V3 felirat, szóval az enyém csak a névleges nyomatékot tudja, vége a Dolce Vita-nak, nincsenek extra Nm-ek... Mondjuk ezt a rendelés előtt is közölhették volna, a Redditen van is felháborodás, de mindenkit lepattintanak. Engem mondjuk pont nem zavar...

    A V2.5 esetében csak a saját tapasztalataimról tudok beszámolni, feltehetően ebben is volt szórás a gyártási minőségben, nálam recsegés és csavarodásmentesen működött. Gombnyomás érzet tekintetében viszont nekem jobb a Fana, mert a Neo-nál láthatóan spóroltak. Lett volna ott a polcon jobb is (lásd Pro HUB), de akkor nem ilyen az árcédula. De nyilván jobb mint a Meki ezt nem lehet vitatni, bár aki VR-ban játszik, azt pont nem érdekli a LED-es csilli-villi, meg a végtelen számú tekerő, ha úgyis a felét használja... Persze más belépő olcsó (?) kormányuk úgy sincs, szóval...

    Az egész iromány azért készült hogy azt vizsgáljam, hogy oké hogy jobb (általánosságban) a Simagic, de megéri-e az ezzel járó felárat. Számomra a váltó kivételével igen, többit meg eldönti mindenki a leírás alapján.

    Aki viszont szeretné kipróbálni a cuccokat annak jó hír, hogy a Simhome most rendezi be a bemutatótermét, úgyhogy aki rá tudja szánni az időt, Miskolcon sokmindent élőben is kipróbálhat majd!

    Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

Új hozzászólás Aktív témák