Hirdetés

Aktív témák

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Elcsábultam...

    Bár koránt sem hiúságból, vagy hsz. növelés céljából. Sokkal inkább azért, hogy a jövőben el tudjam olvasni, milyen eszement módon ki tud b*aszni az ember magával, ha halogat egy határidős munkát.
    Legyen hát ez a blog okulásom története, és a következő néhány (3-4) ébren töltött nap krónikája.

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Azért jellemző:)

    Itt lógok a PH!-n, és mindenféle hülye blogokat irogatok a meló helyett.
    Foglalkoztat a gondolat, hogy hazaköltözöm Anyuékhoz néhány napra, gépestől mindenestől. Ott legalább nincs net, nincs kísértés. De akkor hogyan osztanám meg veletek az ébrenlét örömeit.:F
    Szóval maradok, és közben kipróbálom a koffein bevitelének számos módját. Szerencsére az egyszerű hétköznapokon nem élek vele. ezért ilyenkor pörget mint a csuda.
    100000 (100 ezer) 1/s vagy 1/min -el. Ezt még nem tudom, de nemsokára annyira utálni fogom a melót, hogy ezt is kiszámolom:)

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Most kezdődik a dolog problémásabb része:(

    Pedig csak fél éjfél, hol van még a csütörtök reggel...
    Az első adag éjjeli kávén már túl vagyok (villám kv 3in1). Azt már elértem hogy álmos vagyok, és továbbra sincs kedvem dolgozni.

    A munkáról még nem is írtam:Y
    Nem is fogok:D A megrendelő még véletlenül erre jár és rájön, hogy mennyi idő alatt csaptam össze.:)
    Még szerencse, hogy nem kell gondolkodnom, csak más gondolkodását digitális formába öntenem.
    Jó hogy vannak régivágású tervező mérnök nénik/bácsik akik hallani sem akarnak CAD-ről. Legalább van mivel eltöltenem, az egyébként haszontalan alvásra fordított időt.
    Délelőtt 10 óta AutoCADezek egyfolytában. A rekordom eddig 4nap 3 éjszaka 1,5 óra alvással, folyamatosan rajzolva. De azt nem egyedül kellett átvészelnem.:O

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Megengedtem magamnak 3 óra alvást... Elég szar volt felkelni, de utána sokkal jobban haladtam. Annyira jól, hogy ma már lehet hogy 4!!! órát is aludhatok. Mindenesetre az esti kv ma kimarad...

    Ma kiesett a virtuális focicsapatom a nemzeti kupából:O

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Indul az utolsó menet.

    Negatív:Így halottak napján:( Az egyébként is zsúfolt napom megfűszerezem jó sok munkával. Holnap viszont le KELL adnom a melót. Ma este is a kv fog győzni a párna felett:(

    Pozitív: Viszont hétvégén hazajött a Párom (2 hete nem láttam) meg aludtam is egy keveset. Végre nem napi 2-3 órát.

    [Szerkesztve]

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    A Hard Day's Night

    It's been a hard day's night, and I been working like a dog.
    It's been a hard day's night, I should be sleeping like a log.
    But when I get home to you I'll find the things that you do
    will make me feel all right.

    You know I work all day to get you money to buy you things.
    And it's worth it just to hear you say you're going to give me everything.
    So why I love to come home, 'cause when I get you alone,
    You know I feel okay.

    When I'm home everything seems to be right
    When I'm home feeling you holding me tight, tight, yeah,

    It's been a hard day's night, and I been working like a dog.
    It's been a hard day's night, I should be sleeping like a log.
    But when I get home to you I'll find the things that you do
    will make me feel all right.

    So why I love to come home, 'cause when I get you alone,
    You know I feel okay.

    When I'm home everything seems to be right
    When I'm home feeling you holding me tight, tight, yeah,

    It's been a hard day's night, and I been working like a dog.
    It's been a hard day's night, I should be sleeping like a log.
    But when I get home to you I'll find the things that you do
    will make me feel all right. You know I feel alright.
    You know I feel alright


    Csak fordítva:(

    [Szerkesztve]

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    0 óra 2 perc
    Ládákkal jöttek
    Lányok, fiúk, vegyest
    Nyár volt túl meleg
    Így aztán szerelmesest
    Játszottak és tánc után
    Pár perccel múlt 0 óra
    Amikor elmentek fürdeni
    Meztelenül a bányatóra

    A pénz meg csak úgy jött
    Ahogy zsír rá a húsra
    Bálnák, ki a partra
    Mindenki akarja
    Hogy a világ is megtudja
    Szeretni kell ezt

    Csak az van amit szeretsz
    Az ördög is angyal
    0 óra 2 perc és a
    Forever janggal
    Indítjuk a napot
    Kedves hallgatóink
    Mindent összefröcskölt már
    A holdsugár máma ott kint

    Tehát vigyázzanak az úton
    Akik indulnak haza
    Inkább délre kéne menni
    Ott semmi nem annyira kemény
    Akik élnek azok délnek mennek
    Akik haldokolnak északnak
    Majd üdítőznek a vitorláson
    És integetnek ha elhagynak
    Valakit

    Indítjuk a napot
    Kedves hallgatóink
    Mindent összefröcskölt már a holdsugár
    Máma ott kint
    A kertben illatokkal
    Játszottak a szagok
    Persze a szagok győztek most is
    De jók voltak az illatok is

    A pénz meg csak úgy jött
    Ahogy a zsír rá a húsra
    Bálnák, ki a partra,
    Mindenki akarja
    Hogy a világ is megtudja
    Hogy akik élnek azok délnek mennek
    Akik haldokolnak északnak
    vagy üdítőznek a vitorláson
    És integetnek ha elhagynak
    valakit

    A homlokom hozzád nyomom
    A homlokom hozzád nyomom
    A te homlokodhoz az enyém
    Nem kell hogy beszélj hozzám
    Meg a kóládból se kérek én
    Nem kell hogy törölgesd
    Valami puhával az arcom
    Ne is suttogj ment a szifonnak
    A beletekert patron

    Annyi hogy csak bent egyedül
    Kardozok valami szarral
    De majd mindjárt győzök és
    Feljön a Nap és ettől hajnal
    Lesz mi meg kint a parton
    Ölelkeztünk a fényben
    Aztán a hullámok közé futunk
    És eltűnünk a messzeségben
    De a homlokom addig hozzád nyomom
    A Te homlokomhoz az enyém
    Aztán belenézek a szemedbe
    Te meg visszanézel belém

    És nem látod hogy bent egyedül
    Kardozok valami szarral
    De majd mindjárt győzök és
    Feljön a Nap és ettől hajnal
    Lesz ám.
    Annyi csak hogy bent egyedül
    Kardozok valami szarral
    De majd mindjárt győzök és
    Feljön a Nap és ettől hajnal
    Lesz de már nem figyeljük
    Mással mi van s hogy
    Buli van az összes szomszédunknál
    Az lehet de a mienk jobb

    Mert nekünk egész éjjel táncolni kell
    Hogy nehogy meghalljak
    A nőm meg rendes és táncol ő is
    Hadd kopjon a parkett-lakk
    Aztán megunja hogy ezt is lehet
    A Holdat nézi minek fogy
    Minek tűnik minden úgy el
    Hogy nekünk attól lesz több meg jobb

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Kicsit szomorkás a hangulatom igy háromnegyed három felé, de vigasztal a tudat, hogy lassan vége az egésznek...

    Mennyi aktív tag még ilyenkor is, én bezzeg aludnék ha lehetne:(

    [Szerkesztve]

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    válasz Latissimus Dorsi #8 üzenetére

    Kész...

    A munka is, én is.

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Kicsit most átalakul ez a nem túl pörgős blog:

    Mostantól szakításom története lesz olvasható benne.
    Talán valamikor ebből is okulok majd.

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Episode 1 2005-05-16 22:35:59

    Sosem gondoltam volna, hogy a barátnőm miatt írni fogok ebbe a topikba. Most ez is elkövetkezett
    Úgy néz ki, hogy öt és fél év után végetér a kapcsolatunk.(holnap után lenne az 5 év 6 hónapos évfordulónk.) Az eggyütt töltött időből Ő 4 évet Pesten töltött főiskolán, én pedig gyakorlatilag mindent, feladva támogattam ebben. Aztán amikor lediplomázott (habár lehetősége lett volna rá) nem itthon keresett munkát, hanem ismét elment itthontól 150 km-re dolgozni. Szóval ahelyett, hogy elkezdtük volna a közös életünket Miskolcon, beválaltuk ismét a hétvégi kapcsolatot. Persze az új munkahelyén megtermtettük a feltételeit az ottani életének. Főleg abban a reményben, hogyha énis végeztem az egyetemmel, azon a környéken keresek munkát, és éldegélünk amíg meg nem halunk.
    Azonban úgy néz ki a sors nem ezt akarja. Közölte velem, hogy nincs tovább, nem szeret. Lehetőséget sem ad arra, hogy megpróbáljunk/ megpróbáljak változtatni a dolgokon. Mindezt telefonon! 5 és fél év után...
    Mintha a szívem tépték volna ki. Azóta nagyon jó barátságba kerültem a metaxával. Ami időlegesen megoldja az esti gondolkodás problémáját. De hamarosan szembe kell néznem Vele (most csütörtökön), és elviselni amint a szemembe mondja, hogy vége. A legutóbbi telefonbeszélgetésünkkor kicsikartam belőle, hogy adjon még1 lehetőséget. Azonban úgy érzem csak azért ment bele, hogy letehesse a telefont. Sajnos nem vagyok elég kemény, hogy ne próbáljak meg mindent a kapcsolatunk rendbehozására, de félek ez semmire sem lesz elég. Ő azt mondja 1 hónapja még lett volna esély de már nincs.
    Sajnos a problémáinkból nem vettem észre semmit. Csak vártam egész héten azt a másfél napot amit 1ütt tölthetek vele. Nekem az a másfél nap volt az élet. Nekem Ő volt az élet!
    Hogy most mi jön, még nem tudom. A szívem még reménykedik, de az eszemmel már tudom, mi vár rám a hétvégén. Sajnos most még felfogni sem tudom mivel pótolhatnám azt az űrt amit maga után hagy.
    27 éves vagyok, és Ő a második olyan komoly kapcsolatom, akivel a családalapításon gondolkodtam.
    Most elég kilátástalan minden, talán 1szer még rám is süt majd a nap.
    Bocs hogy hosszú voltam, de jólesett kiírni magamból...

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    2005-05-23 20:42:40

    Hát elmúlt a hétvége anélkül, hogy bármit tisztáztunk volna. Pontosabban olyan félreérthető jeleket küldött, amit nem tudtam megfejteni. Az egyik pillanatban mosolyogva, magától odabújt és megcsókolt, a következőben pedig megforgatta a kést a szívemben, és azt mondta, hogy már késő helyrehozni a kapcsolatunkat. De nem merte kimondani, hogy vége!? Jelenleg nem tudok ennél rosszabb helyzetet elképzelni. Teljes bizonytalanságban vagyok, tudom hogy emelt fővel távoznom kellene ebből a kapcsolatból, de sajnos nincs hozzá elég erőm. Annyira hiányzik, hogy képes lennék teljesen megalázni magam érte. Bár szerintem most is ezt teszem. A telefonon keresztül teljesen elutasító velem. Talán így akarja magának könnyebbé tenni a szakítást. Engem viszont teljesen kikészít ezzel. Ha itt van nem tudja a szemembe mondani, és nem tudja visszautasítani a közeledésem. Az egész hétvégét együtt töltöttük, együtt jöttünk mentünk, együtt aludtunk. Szinte egy pillanatra sem engedtem el a kezét. Talán ezért is fáj most a hiánya. Nem tudom hogy fogok nélküle élni. Eddig a hétköznapok szürke tengerén evickéltem a hétvége csodálatos szigetei felé, amikor végre együtt lehettünk, de mostmár csak hétkoznapok végeláthatatlan sora következik. Elkeserítő. Nem érzem magamban az erőt, hogy újrakezdjek mindent, és a legelejéről felépítsek egy új kapcsolatot. Pedig ennek véget kellene vetnem, mielőtt beleőrülök...

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    2005-05-26 17:37:12

    Hát ami engem illet a kétségeim végképp elmúltak. Elfogadtam, hogy vége, és lassan elkezdtem feldolgozni, hogy nem az enyém többé. Az érzéseim meg szép lassan átváltoznak vele kapcsolatban. Tudom, hogy nem lesz köztünk se jó, se rossz ezután, és tudom, hogy nem fogunk békében elválni. Nem hív, nem válaszol esemesre. Annyi gerincesség nincs benne, hogy pár szóval elhajtson a (moderálom magam). Talán azt gondolja, hogy ezzel ő lezárta a történetet. Én viszont nem fogom megkönyíteni számára a szakítást.
    Az érzésem miszerint valaki kettőnk közé ált, kezdenek beigazolódni. Dehát nem csodálkozom ezen sem. A nagy távolság miatt ugye esélyem sincs, hogy bármi akadályt gördítsek egy új udvarló elé. Meghát felesleges is. Ha ő nem akar akkor nekem hogy sikerülne?
    Persze időről időre visszaesek, és összeszorul a szívem, ha arra gondolok, hogy mit csinálhat azzal a másikkal. A közösen berendezett házban, az általam készített ágyban. Na ilyenkor elmegy a kedvem az élettől is. De pár óra, és a barátaim visszarángatnak a letargiából. Néha nagyon elszánt vagyok, ha az új életemre gondolok, néha meg nagyon elkeseredett. De lassan meg fogok békélni. Viszont soha nem fogom őt elfelejteni, és sokat fogok azon rágódni, hogy mi lett volna HA...

    A kedves barátaim persze mindent elkövetnek azért, hogy ne lássanak ilyen szar állapotban, és ahogy az szokott lenni, akad kerítő bőven. A vége meg az lesz, hogy hiánypótló jelleggel bevállalok egy hölgyet, hogy utána újra 5 évet áldozzak rá az életemből.
    Viszont semmitől nem félek jobban mint hogy egyedül legyek akár 1 hónapot is. Szóval ha valakinek szingli barát!nője van ne kíméljen

    Így visszaolvasva elgondolkozam, hogy lehet hogy már régen vége ennek a kapcsolatnak, ha ilyen gyorsan egy másik után akarok nézni. Bár az is lehet, hogy ez csak egy védelmi reakció.
    Majd az idő eldönti...

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Majd következett néhány gyötrelmes nap. és végül úgy tünt ismét felragyog a nap Latissimus Dorsi fölött.

    2005-06-07 20:13:45

    Kibékültünk...

    Ő kezdeményezte...

    Nem tudtam nemet mondani...

    Meglátjuk...

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Eltelt 2 hét és úgy tünt minden rendbe jön. Újra a közös jövőt tervezgettük, sőtt talán még több mindent tervezgettünk mint előtte. Azonban az égiek nem akarták, hogy eggyütt maradjunk.

    2005-06-22 22:33:35

    Életem folytatásos szappanoperájában újra a szakítás van soron...

    Úgy néz ki végleg. Bár megint hagyott egy mézesmadzagot, nehogy már le tudjam zárni magamban ezt az egész szart.
    Valami mazohista hajlam lehet bennem, mert hajlok rá hogy higgyek a csöppnyi esélyben, és továbbra is a porba alázzam a büszkeségem...

    Szóval most ott tarunk, hogy két gyönyörű eggyütt töltött hét után most időt kér. Azért hogy tisztázhassa az érzéseit. NO COMMENT

    Latissimus Dorsi meg akkora madár, hogy még mindíg hisz benne, hogy valami még lehet.
    Sajnos momentán minden észérv amellett szól hogy hazaköltözzön, és itthon dolgozzon tovább. De kényszerből nem szeretnék vele együtt maradni. Pedig a családi helyzet most ezt kivánná Szóval a személyes érzelmek mellett komoly morális döntési kényszerbe kergette magát.
    Marad a saját kis életénél. Vagy a mamáját válassza aki most igencsak rászorul a segítségre.
    Igazából véleményem szerint nincs is nagyon választása, bár lehet, hogy azok az erkölcsi értékek amik engem mozgatnak benne nincsenek meg.
    Mindegy LD hétfőre felszámolja ezt az életét és meglátjuk mit hoz a holnap...

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    dupla

    [Szerkesztve]

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Elkezdtem összepakolni közös életünk szerzeményeit. Már ami az enyém. Hogy hétfőn vagy kedden visszaköltözök anyuékhoz. Nem jutottam sokáig. Ráadásul az exanyósjelölt észrevéve ténykedésemet, és sírógörcsöt kapott itt nekem. Úgyhogy magam helyett őt kellett vigyasztalnom. Jah ''hál istennek'' otthon most egy darabig biztos nem lesz net, szóval még azt se tudom megosztani veletek ha véletlenül újra előállna az ötlettel hogy legyünk újra eggyütt.
    Ma eljutottam odáig, hogy komoly feltételei lennének ha folytatni akarná velem. Nuku távkapcsolat, csak itthon. Más aztán nem is lenne, de ez elég nagy áldozat ahoz hogy kiderüljön, hogy valóba velem akar-e maradni. Persze ez erősen fikció, hiszen erre a beszélgetésre nem valószínü hogy sor kerül.
    Pakolom a cuccaim és az elmúlt öt és fél éven gondolkodom... Elvesztegetett idő volt, vagy valamit újra meg kellett tanulnom? Ha ez az ára egy későbbi boldog kapcsolatnak, akkor nem volt elvesztegetett idő. De most még úgy érzem igen. Itthagyok neki több mint öt évet az életemből... Talán könnyebben elszámol vele mint én. Én most még csak azt érzem mennyire felesleges volt ennyi energiát fektetni ebbe a kapcsolatba.
    Bár nyilván közben nem tünt feleslegesnek, csak így utólag az.

    Most itt tart a történetem. Megint a barátokra kell támaszkodnom, mert egyedül nem vagyok elég erős. Szóval előre is köszönöm: M., Zs., F., DD.

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Kidolgoztam ma a belem:(

    Aztán lazítottam Marcsival és Zsolesszel. Közben megpróbáltam nem az ex kedvesemre gondolni, és eltökéltnek látszani. Nem tom sikerült-e:U
    Komolyan megkattannék ha nem lennének. Nagyon hálás vagyok nekik ezért.

    Egyébként semmi előrelépés nem történ a kapcsolatunkban. Nála még tart az időkérés (amit én távolról gyáván szakításnak hívok), nálam meg tart a pakolás. Nem egy lélekemelő dolog pakolgatni ezt a sok cuccot. Ahoz képest, hogy kb 2 éve amikor összeköltöztünk mindössze az akkori számítógépemet, és egy sporttáskányi cuccot hoztam magammal, most egy bazinagy családi 4x4-es kb. kétszer tele lesz a cucommal. És bútort nem is viszek magammal! Ahoz már IFA kellene...
    Tegnap elfogyasztotam a maradék unikumot és metaxát. Úgyhogy ma tök józanul kell lefeküdnöm. Lehet hogy nem akkor baj ez, mint amilyenek most látom.

    Tegnap elkezdtem olvasni a Da Vinci-kód címü divatkrimit. Izgalmasnak tünik nem is tudtam letenni a 140-ik oldalig. Ha végzek vele írok némi kritikát róla.
    Márha lesz még netem amikor végzek vele. Anyuékhoz nem igazán akaródzik bekötni. Most még. De úgyis az lesz a vége.

    Na ennyi mára.

    P.S.: Szingli lányok ne kiméljetek;) Címem a kiadónál:B

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    2005-07-05

    Sokáig csendbe voltam.

    Most megint van mit kiírni magamból.
    2 hete vasárnap váratlanul hazajött. Épp mielőtt hétfőn elköltöztem volna. A holmim jó része már egy nagy kupacban várta, hogy másnap új helyen találjanak otthont.
    Azt mondta nem kell elpakolnom.
    Naívan megkérdeztem miért. Erre közölte, hogy átgondolta a dolgot, és hazaköltözik. otthagy mindent, Miskolcon keres munkát. Újra kezdjük az életünket itthon. Belementem. Elkezdtem szervezni a hazaköltözését. Erre ma közölte, hogy neki nincs kedve az egészhez, se a költözéshez, se semmihez. Jelzem az elmúlt 10 napban ismét rendben volt minden. Nagy sírás és megbánás, esküdözés, hogy soha többé nem akar bántani. Meg hogy szeret, és nem akar elveszíteni. És most amikor valóban lépni kellene a költözésben, közli, hogy nincs kedve az egészhez. Kérdeztem, hogy megijedt, vagy mi van? Azt mondta nem. Nem firtattam. De este pont kerül ennek is a végére. Majd még írok. Ha egyáltalán itt leszek.

    Szar az élet. és egyre szarabá ettem magamnak az elmúlt 2 hónapban...

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    2005-07-05

    Sokáig csendbe voltam.

    Most megint van mit kiírni magamból.
    2 hete vasárnap váratlanul hazajött. Épp mielőtt hétfőn elköltöztem volna. A holmim jó része már egy nagy kupacban várta, hogy másnap új helyen találjanak otthont.
    Azt mondta nem kell elpakolnom.
    Naívan megkérdeztem miért. Erre közölte, hogy átgondolta a dolgot, és hazaköltözik. otthagy mindent, Miskolcon keres munkát. Újra kezdjük az életünket itthon. Belementem. Elkezdtem szervezni a hazaköltözését. Erre ma közölte, hogy neki nincs kedve az egészhez, se a költözéshez, se semmihez. Jelzem az elmúlt 10 napban ismét rendben volt minden. Nagy sírás és megbánás, esküdözés, hogy soha többé nem akar bántani. Meg hogy szeret, és nem akar elveszíteni. És most amikor valóban lépni kellene a költözésben, közli, hogy nincs kedve az egészhez. Kérdeztem, hogy megijedt, vagy mi van? Azt mondta nem. Nem firtattam. De este pont kerül ennek is a végére. Majd még írok. Ha egyáltalán itt leszek.

    Szar az élet. és egyre szarabá ettem magamnak az elmúlt 2 hónapban...

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    2005-07-09

    Tegnap kiborítottam a bilit. Egy SMS ürügyén kiprovokáltam egy jó kis veszekedést, aminek nem lett valami szép vége. Persze egy veszekedést ritkán szép, és mi is olyanokat vágtunk egymás fejéhez amit nem kellett volna.
    A vége az lett, hogy szépen otthagytam este. Persze nem tudtam tőle haraggal elválni, úgyhogy megbékítettem annyira, hogy ''szépen'' váljunk el.
    Most nagyon fáj, és még sokáig nagyon fog fájni, de remélem egyszer jobb lesz.

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Elhoztam a cuccaim 90% -át az extől.
    Nem volt egyszerü, és jól telepakoltam vele anyuék lakását. Van amit ott hagyhattam volna, de nem érdemel meg tőlem semmit. Így is kész anyagi csőd számomra ez az 5 év.
    Persze ez őt nem igazán érdekli. Nem tudom hogy ismerhettem így félre...

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Ismét nethez jutottam. Végre!
    Már kezdtek rajtam mutatkozni az elvonási tünetek. Sebaj. Átkötettem a netet Anyuékhoz. Hétfőn jönnek bekötni ha minden igaz.
    Úgyhogy ismét lesz mivel elb*aszni a szabadidőm...
    Amíg nem volt netem kiolvastam 1-2 könyvet. Az 1ik a már említett Da Vinci-kód. Háááát.
    A könyv maga tetszett, bár a vége nem igazán volt jó. A másik pedig az Ügynök voltam Magyarországon. Talán ez a pontos címe. Érdekes olvasmány azoknak, akik mindenféle előzetes kutakodás nélkül elkezdik fikázni az előző rendszer ügynökeit.

    Az exem és én megpróbálunk barátok maradni. Mondtam neki, hogy ha sikerül, akkor mi leszünk az elsők a világtörténelembe akinek ez sikerül. Szerinte ez egyáltalán nem lehetetlen. Mondtam neki, hogy ez max addig fog működni, amíg valamelyikünk új párt nem talál. Meglátjuk...

    Közben 2 napot lent töltöttem Bogácson. Megállapítottam, hogy olyan csajok szaladgálnak kis hazánkban, hogy az hihetetlen. Csorgott a nyálam rendesen. De nem kapkodok el semmit.

    Remélem hétfőm már otthonról írok ide.
    Mára ennyit a tudomány és a technika világából...

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Behúzták a netet.

    8.30-ra igérték, kettő körül meg is érkeztek. Nagyon siethettek, mert épp előtte hívtam a délelőtt kapott Jolly joker számot. Aminek a végén valamelyik főnökük tartózkodott. Akit elég jól ismerek, csak épp fogalmam sem volt róla, hogy ilyesmivel is foglalkozik.
    Szóval van net. Ilyen:
    Speedtest
    0% .... 10% .... 20% .... 30% .... 40% .... 50% .... 60% .... 70% .... 80% .... 90% ....100%
    --> Dateigrösse: 1000 KByte
    Übertragungsdauer: 5 sec.
    Bandbreite: ~1600 Kbit/s

    Kiváncsi vagyok milyen lesz az állítólagos sebességemelés után. A TV-ben már az emelt sebességgel reklámozák.

    Múlt hét kedden elmentünk együtt pizzázni. Baráti beszélgetéssel mulattuk az időt. Fura volt barátilag beszélgetni vele. Aztán másnap elhúztam Bogácsra. De erről már irtam.

    Az előbb hívott az ex. Álítólag hiányzok neki. Mint BARÁT! Csak azt nem tom mért kell egy barát hiánya miatt sírni:F Nekem is hiányzik. (De nem mint barát.) Néha arra gondolok, hogy nem, de csak magamat álltatom. Délelőtt a kezembe került néhány régi levél. Megpityeregtem őket. Aztán, hogy még rátegyek egy lapáttal elkezdtem a fényképalbumot rendezgetni. Ha már homár... Nem volt egyszerű, de egyszer túl kell esni rajta. Szép lassan kifirkálom neki a gépemen található cuccait.
    Nem tudom mi lesz, ha rádöbben milyen szar is neki ott lent egyedül. Bár gondolom ez csak addig fenyeget amíg nem talál magának valakit. Meg gondolom most azért olyan rossz neki, mert szoknia kell, hogy nincs kihez szaladnia, ha valamire szüksége van. Remélem elég erős lesz hozzá, és átvészeli ezt az időszakot. Azzal mondjuk, hogy hívogat, nem könnyíti meg sem magának sem nekem a dolgot.

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Egész délután szarakodott Miskolcon a chello:(
    Kicsit reménykedtem, hogy a sebességváltás okán, dehát most hogy visszajött, még lassabb mint volt. A legutóbbi sebességnövelésnél is szívtunk 1 jó hónapot, remélem most hamarabb meglesz.

    A volt kedvesemmel kapcsolatban nincs semmi újdonság. Ő nem hív, hát Én sem teszem. Bár néha kényszerítenem kell, magam, hogy ne hívjam fel. Jó volna hallani a hangját hacsak egy percre is.

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Hullámokban tör rám a volt kedvesem hiányának érzése. És minden hullám egyre fájdalmasabb. Nem igazán látom a jövőt. Sodródóm az árral, semmihez sincs kedvem. A meló sem megy. Jó lenne berugni, de még alkoholt se ihatok a fasza kis diétám miatt:( Remélem hatni fog. Rám férne. Jah Attkins egyébként. remélem nem halok bele. Bááár...
    Ráadásul dolgoznom kell itthon is, ahelyett, hogy mennék ki a többi PH!-shoz Nyékre.:(( Remélem kijutok holnap este.

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Ismét egy remek nap.

    Ma is itthon melózok, ma se megyek Nyékre:(
    Nah király, most dumáltam le MSN-n a következő melót. Nem sürgős, csak hétfőre kell.
    Nem mintha nem lett volna betáblázva a hétvégém. Mostmár az éjszakáim is be vannak:(
    Mindegy megfelelően honorálják úgyhogy nem nyígok tovább.
    De mégis. Fáj a fejem. Éppen 2 hete szakítottunk véglegesen. Nem öröm ez sem.

    Szóval jó negatívra sikerült ez a bejegyzés is.
    Majd igyekszem összeszedni magam.

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Tegnap meló után kiszaladtam Nagyimék kertjébe, ahol 1 ''kissebb'' családi partiba csöppentem, volt ott minden, bográcsban készült csülökpörkölt, parázson sült hal, sör minden mennyiségben. Sajnos nem időzhettem sokáig, mert jönnöm kellett haza rajtzolni. estig szépen el is töltöttem vele szépen az időt, de még mára is maradt belőle. Uh megvan a mai progim is:(
    Kint voltak uncsitesómék is a 10 hónapos babájukkal. Nekem is kell egy. csak momentán nincs aki szüljön nekem egyet:U
    Mindenesetre remek depresszióoldó a kis csöppség.

    Nah megyek melózni...

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Hazaértem egy kis fociból. Műfű. Tudtam hogy rossz választás a teremcipő, csúszkáltam is rendesen. ''Éles'' viszont nincs úgyhogy marad a csúszkálás. Mindegy az esélykiegyenlítés megvolt. Mindenki teremcipőben játszott:)
    Öregek-Csikócsapat felállásban játszottunk. És ahogy az lenni szokott a csikócsapat csúnyán beégett. Nem csoda, én is ezt a csapatot ''erősítettem''
    Most kellemesen fáradt vagyok.
    Más.
    Vizipólósaink igazán kitesznek magukért a Montreáli vizes vb-n. Bár a férfi csapat eddig nem találkozott számottevő ellenállásra képes csapattal. Túl simának is tűnik nekem ez a menetelés. Remélem az aranyig meg sem állnak. Szóval Hajrá Magyarok!
    Megint más.
    Lassan de biztosan kezdem elfelejteni a szakítás borzalmait. Mondjuk biztos leszenk rossz napok, de többségében már nem azok játszanak szerepet. Az egyik régi koleginám mindent elkövet hogy kirángasson a depiből. Természetesen beállt kerítőnek. Már mailcímet is adott, hogy a kedves, idézem: ''partiképes'' barátnője szívesen levelezne velem. NO COMMENT.
    Valami azért mégis. Momentán nem gondolm úgy hogy bármit el kellene sietnem. Szóval levelezés ok. a többit meg meglátjuk, ha meglátjuk. A neve már megvan: Ildi. Sajnos nem illik az eddigi komoly kapcsolatok során felállított sorrendbe, A(nita), B(arbara), most egy c betűsnek kellene következnie mondjuk C(ecilia) de úgy döntötttem, ha valaki Vandának hívnak azért még nem kerül rögtön tiltó listára:D

    Na ennyit mára a nagy hátizom világából. Még annyit, hogy -7 mire lemegyek -20 ig az önbecsülésem is rendben lesz.

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Kicsit forró lett a hangulat ma este. Köszönhetően a pólóslányoknak. Izgalmas döntőt játszottak az amikkal, és végül hosszabbításban 10-7-re győztek. Leizzadtam közben párszor.
    3 hete szakítotunk. Egyre kevésbé hiányzik. Azért jó volna tudni jól van-e. Nem ír nem hív, nem esemesezik. Nem érdeklem, vagy így próbál elszakadni tőlem végeleg. Mindegy is miért.
    Ebben a nagy melegben végig melóznom kell. Pedig jó lett volna kimenni valami víz mellé 1-2 órára. Talán vasárnap.

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Túl vagyok, ma egy oprendszer telepítésen. De valami akkor sem klappol, bár gyorsabban jönnek mennek az ablakok mint előtte.
    Nagy élvezet volt a szabad délutánomat erre elcseszni. De szerencsére estére kicsit lehült az idő.

    Az ex küldött egy mms-t dobbant 1-et a szívem mikor megláttam. Azért csak nem tudom kitörölni olyan hamar mint szeretném.

    Közben elkezdtem levelezni egy lánnyal. Kb. pont olyan helyzetben van, mint én. Egy közös ismerősünk hozta tető alá a cyberkapcsolatot.
    Puszi kedves E.
    Tök furi ismeretlennel levelezni. Úgy hogy nem is tudom hogy néz ki. Pedig furdalja az oldalam a kívácsiság.
    Holnap szabad vagyok, alhatok amíg akarok. Legalábbis remélem. Valamai kinti progit kellene keresni, de félek, hogy döglés lesz egész nap.

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Hazajöttem a szerda esti fociból.
    Érdekes dolog a műfű. Zuhogó esőben sem csúszott jobban, mint szárazon. Csak a labda.
    Voltak is tréfás megmozdulások.
    Határozottan jobban ment, mint legutóbb. Még 3-4 alkalom, és megütöm, egy óvodás focisulis szintjét:)

    A meló tré. Ráadásul 15-én nagy változások lesznek. És még senki nem tudja milyen irányba. Bár a mostani formám tekintve nem hiszem, hogy jó irányba.

    Na megyek tápolok, némi nyúleledelt.-8 még -19

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    válasz Latissimus Dorsi #32 üzenetére

    Ma hazajött az ex.

    Az új pasijával. Jah van akinek ilyen könnyü feldolgozni egy szakítást. Bár vastagon benne van, hogy a új fickó miatt szakított velem, ha ilyen gyorsan összejöttek. Most legszivesebben kifejteném a véleményem, hogy minek tarom ezek után, de nem éri meg koptatni a klaviatúrát. A legszebb, hogy még mindíg van ott egy csomó olyan cucc amit, közösen kellene átnézni, dehát ezek után erre nem hiszem, hogy sor kerül. Hozom amiről kicsit is úgy gondolom, hogy az enyém, Ő meg mehet a pi***ba. Délután olyan ideges lettem ettől az egésztől, hogy elkezdtem keményen törni, zúzni a melóhelyen. Sok értelme nem volt, de legalább lecsillapodtam kicsit. Gondolkodtam rajta, hogy kap egy durva smst, csakhogy nehogy jól érezze magát, de az smst sem éri meg. Sajnálom, hogy egy ilyen (ide nyugodtan behelyettesíthet mindenki egy neki tetsző vulgáris kifejezést) pazaroltam több mint 5 évet az életemből...

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    válasz Latissimus Dorsi #33 üzenetére

    Jól kezdődik ez a nap is...

    Elaludtam, elkéstem a munkahelyemről. Szerencsére senkinek nem tünt fel. Minden ráérő percemben az exen kattogok. Nem igazán vagyok jó hangulatban...

    Jól be kellene rúgni, dehát egyedül még ahoz sincs kedvem.

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    válasz Latissimus Dorsi #34 üzenetére

    Estére egy kis UT04 CTF helyrebillentette a leki nyugalmam. De azért elalvás előtt szar lesz arra gondolni mi zajlik a város másik végében. Ott ahol együtt töltöttünk el rengeteg szép órát...

    Végülis mindegy, hogy 10 vagy 150 km. ugyanolyan szar érzés. Majd akkor lesz jobb, ha lesz valaki aki engem is átölel.

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Reggel hívott az ex. Semleges dolgokról beszélgetünk, majd a beszélgetés végén megcsuklott a hangja és letette a telefont. Azt hiszem elkezdett sírni.

    Fene se érti a nőket...

    Kicsit aggódom a lelke miatt. Remélem mire kezdődik a meló addigra túllép a dolgon.
    Közben elkezdtem építgetni az új éltem kapcsolatait. A meglévő 3-4 stabil, és gyakorlatilag meglévő mellé szövögetem a többit.
    Rákattantam az UT-re Kiválló agyzsibbasztó. Legalább nem kell gondolkodni.

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Nem volt egy túl szép nap ez a mai. Bár voltak pozitív momentumai is, sajnos nem az volt a jellemző. Örülök, hogy vége van, és mehetek aludni.

    Úgy néz ki nem leszek HC UT player. Bár határozott javulás tapasztalható az eredményeimben. Mondjuk ha nem lenne ilyen sz*r a chello mostanság, akkor talán még jobb lennék.

    Na elhúzok pihi, mert rám fér...

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Jó lenne szép dolgokat beírogatni ide, de sajnos nincs mit. Sőt. A tegnapi napom totális katasztrófa volt. Inkább nem is írom le ide, mert még véletlenül eszembe jut ha visszaolvasok.

    Szal javulás nincs, ellenbe a szívó tendencia tovább erősödik:(

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Hogy én mekkora barom vagyok... Valaki könyörüljön és lőjön fejbe:(

    Elhívott egy lányismerősöm bulizni, én meg dögölhetek itthon mert hajnalban meló...
    lehet, hogy bevállalom az éjszakázást...
    Még alszom rá egyet:)
    Bekötöttem az ''új'' verdámba a hangcucot. Olcsósága ellenére meg vagyok vele elégedve. Bár alulról még meg kell támogatni kicsit. Eddig semmi extra egy MP3-as 4x50-es fejegység, meg egy 120 Wattos komponens szett.
    Azért hátra teszek valami woofert a közeljövőben, csak a lelki békém miatt.

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Ismét egy erőteljesen negatív bejegyzés következik! Aki már unja annak Goto back!

    Akármennyire szeretnék, sajnos nem tudok pozitív dolgokat ide írogatni. Ha csak azt nem, hogy az idegességtől újjab jó néhány kilóval könnyebb lettem. Lehet, hogy csak én nem látom meg az életben a pozitív dolgokat:F

    Szóval éppen egy Csendes-ócenánnyi víz készül összecsapni épp a fejem fölött. Úgyhogy jól jönne némi support. Szerencsér még van kire támazkodnom, de a végtelenségig sajna ez sem folytaható. Szal a kedves mukaadóm sumákban elfelejtette közölni, hogy hiába dolgozok, nem fogom érte megkapni a bérem. Mivel az előző hónapban is csak a felét fizették ki, (és azt ígérték majd ebben a hónapban megkapom) ezért elég kellemetlenné vált a dolog. Még jó hogy több lábon próbáltam állni, de sajnos ez épphogy a vegetáláshoz elég. Ráadásul 2 hét mulva kezdődik a suli. Őőőőő... Fogalmam sincs mi a túrót csináljak.
    Majd jelentkezem ha sikerült valami tervet összedobnom...

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Tegnap este egy nagyszerüt squasholtam. Már több mint 1 éve nem voltam, és ez meg is látszott a játékomon:) Viszont így is nagyon élveztem a játékot. Jó volt nagyon , hogy ki tudtam ütni magamból a feszültséget.
    Jah, és egy egészen kivételes lánnyal játszottam. Szal kerek volt az estém.
    Aztán hívott az ex...
    De! Még ez sem tudta elrontani az estém! Sőt.
    Legszebb öröm a káröröm alapon, még tovább javította a kedvem. Bár azért annyira nem örülök, hogy neki most nem jó.

    Aszem ez egy pozitív bejegyzés volt...
    Fejlődök:D

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    válasz Latissimus Dorsi #41 üzenetére

    Az asszony békülni akar...
    Én nem tom mit akarok...
    Aszem én is. A történtek után ez erősen érthetetlen, és kétségbe vonja az épelméjűségem...

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    válasz Latissimus Dorsi #42 üzenetére

    A blog most visszatér egy kicsit a gyökerekhez...

    Ismét éjszakai meló a gép előtt. Ismét húztam halasztottam a dolgot, de mostmár nem lehet tovább, uh. nem igen fogok ma aludni...
    A ma esti társam a melóban Ákos. Beraktam vagy 5-6 albumot, kiváncsi vagyok hányszor pörög körbe amíg kész leszek.

    Az asszony azt mondja szeret. Félek hinni neki, pedig nagyon szeretnék. Remélem haza tud jönni a hétvégén, és tisztázhatjuk a dolgot.
    Ki tudja mi lesz belőle?

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    válasz Latissimus Dorsi #43 üzenetére

    Gyorsabban ment mint gondoltam.
    El is teszem magam holnapra. Azaz mára:)

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

Aktív témák