Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    Akkor egy kicsit más néőpont :) Miért van az hogy valaki elkap minden szart valaki meg semmit?

    [link]

    Válasz a videóban... ha valakit mélyebben érdekel a téma akkor meg lehet nézni ezt a videót is a mikroorganizmusok működéséről: [link] Dr. Hercegh Andrea

    Ha a pihent aggyal megérted hogy miért kapod el, és hogyan működik akkor nem fogod elkapni, ez ennyire egyszerű. :) Saját tapasztalatom a témában az hogy lassan 2 éve nem volt semmilyen légúti megbetegedésem (2 ősz, másfél tél) pedig előtte évente alap 2 2 hetes virusos fertőzés, nátha, megfázás, stb. => légúti megbetegedés 20 évig. Telet végigmotorozom, pizsamába sétálok ki az újságért stb.

    Mindezt úgy hogy életem tekintélyes részében szedtem immunszupresszáns szert olyat amilyet a szervtranszplantosok kapnak hogy az immunrendszer ne lökje ki az új szervet. Soha nem erősítettem meg táplálékkiegészítőkkel az immunrendszeremet.

    => Szimpla önismeretből meg lehet ezt oldani... esélye nincs egy félelemtől mentes ember ""ellen"" a virusnak. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák