Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Dyingsoul #24734 üzenetére

    Nem cenzúrázok én semmit, azokat a teherautókat látva egyszerű következtetéseket vontam le, ismerve ezek kapacitását és a már leírt helyzetet ott és akkor, kifejezetten túl lett reagálva az az eset. Nemrég pedig itt is berakta valaki azt a képet, ahol egy sportcsarnokba kipakolt koporsókat mutatták, pár évvel előtti kép volt más színtónussal.

    Szerintem nem érdemes emiatt háborognod, de ha neked így jobb, akkor háborodj fel. :)

    Most látom a képet, köszi! 5 teherautó? Most viccelsz? Aki ettől beparázott.....erre írtad Te a többszáz halottat. Ne haragudj, de inkább nem mondok semmit. ;) Amit eddig leírtam ezzel kapcsolatban, azt sem akarod elfogadni. Tippeld meg, mennyi koporsó fér erre a csapatszállítóra.

    (#24735) radi8tor

    Köszi, a pontos adatokat nem olvastam eddig, én egy gépjárműre max 9 elhunytat számítottam. Eszerint kevesebb volt, de a nagyságrend stimmel kb. Sajnos sokan filmekből látták, ahogy egy teherautóra több tucat halottat is felraknak...... :W Ez a baj ebben a kizárólag multimédiára kötött emberiséggel, elvész a realitásérzék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák