Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blu79

    addikt

    válasz #48613632 #2018 üzenetére

    Dejó .... hogy védjük az irániakat akik nem akarnak karantént :W .... ja jobb ha nekik hiszünk hisz náluk nincs is vírus :U ... ja de már meghaltak pár százan iránban ... jaaaa :WSzerintem pánikot nem akarnak kelteni az operatív törzs és biztos volt némi félreértés
    Megállítani csak úgy lehet a vírust ha nem terjesztjük amíg nincs ellenszer , de ezt senki nem akarja megérteni .... lásd olaszok , olaszországba dolgozó románok stb .... senki nem akarja elkapni de ez ellen senki nem tesz ... aki elkapta az tegyen róla hogy aki még egészséges ne kapja el ... rokonok ...barátok ... más emberek .... ha tudom hogy olyan emberrel találkoztam aki volt fertőzött helyen ... vagy ha olyan helyen voltam .. akkor bármennyire is nehéz karanténba vonulok .... de sajnos nem sokan gondolkodnak így ...
    Egy jó (rossz ) példa a hazafutó románok ... menekülnek a vírus és a karantén elől de bele sem gondolnak hogy otthon az idős szüleiket ... nagyszüleiket megfertőzik ... esetleg meghalnak és ott is karantén vár rájuk ... :(
    Nagylaknál amúgy már fel is torlódtak és 50 perces várakozás van .... a határon mimdenkivel kitőltenek egy formanyomtatványt és elmondják hogy 2 hét karanténba kell maradjanak ... ellenkező esetben jön a bünti...

    ¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

Új hozzászólás Aktív témák