Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rsf

    senior tag

    válasz Memmaao #16086 üzenetére

    Köszi neked hogy benéztél és leírod amit látsz és tapasztalsz. Én már az elején megnéztem a halálozási statisztikákat és megtaláltam a 2015,2017-es influenza járvány adatait. Meg emlékeztem, hogy már 2éve egy közelgő válságról riogatnak.
    Raktam be linkeket is, de senki nem reagált rá így feladtam. Kár hogy kevesen vagyunk akik objektíven nézik a dolgokat.
    Minden halál szörnyű, de most derül ki, hogy mennyien nincsenek tisztában azzal hogy évente ,havonta mennyi ember hal meg akár egy sima influenzában.
    Unoka tesóm mentős, mesélt a héten pár dolgot, hogy mennyien szoktak meghalni az év első 3-4 hónapjában a kórházban idős beteg emberek.
    Kell a válság és kell vmi amire rá lehet fogni.

    Arra leszek nagyon kiváncsi, hogy hogy fognak ebből kijönni?? Hogy lesz lezárva ez az egész?Mi lesz a rettegőkkel. Vki majd azt mondja, hogy emberek vége és vége lesz??
    Meddig fog ez tartani? Mert ha vége a tetőzésnek még mindig itt lesz a vírus...
    Évekig otthon fogunk dekkolni ??
    Erről mit gondoltok?

    “Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

Új hozzászólás Aktív témák