Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85
    HÁZIGAZDA

    Két dolog.

    Az egyik: "Az AMD a konzolokat ugyanakkor direkten nem támogatja, ami a gyártókkal kötött egyezmény része." Ki az a h.lye, aki egy ilyen egyezményt aláír?! Saját szellemi tulajdonom nem támogathatom? Akkor ott dögöljenek meg, nincs hardver, lehet menni kuncsorogni máshova. Az AMD-nek kell a piac? Így?

    A másik: "Az FSR 4.1 támogatása tehát elméletben kivitelezhető a normál PlayStation 5, illetve az Xbox Series S és X konzolokon, de nem úgy, ahogy azt a média jelenleg elképzeli. Nagyon komoly munkát kellene belefektetnie a Sony-nak és a Microsoftnak, nem csak arról van szó, hogy az AMD gyári kódját szimplán lemásolják, és kiadják a kapcsolódó fejlesztőkörnyezeteken belül." Na ez az amit a modderek megcsinálnak 1 hét alatt! Na ennyit az őrületesen sok munkáról.

    A Sony és a Microsoft Semi-Custom megrendelő, azt csinálja az AMD, amit mondanak, mert azért fizetnek.

    Jó, a modderek megcsinálhatják modder minőségben, de a Sony és a Microsoft minőségi mércéje jelentősen magasabb.

  • Duck663
    őstag

    Két dolog.

    Az egyik: "Az AMD a konzolokat ugyanakkor direkten nem támogatja, ami a gyártókkal kötött egyezmény része." Ki az a h.lye, aki egy ilyen egyezményt aláír?! Saját szellemi tulajdonom nem támogathatom? Akkor ott dögöljenek meg, nincs hardver, lehet menni kuncsorogni máshova. Az AMD-nek kell a piac? Így?

    A másik: "Az FSR 4.1 támogatása tehát elméletben kivitelezhető a normál PlayStation 5, illetve az Xbox Series S és X konzolokon, de nem úgy, ahogy azt a média jelenleg elképzeli. Nagyon komoly munkát kellene belefektetnie a Sony-nak és a Microsoftnak, nem csak arról van szó, hogy az AMD gyári kódját szimplán lemásolják, és kiadják a kapcsolódó fejlesztőkörnyezeteken belül." Na ez az amit a modderek megcsinálnak 1 hét alatt! Na ennyit az őrületesen sok munkáról.

  • janos666
    nagyúr

    a PC-s játékosok sokkal közelebb ülnek a kijelzőhöz
    Nem a méret/távolság arány a fontosabb? (Egy 24"-os monitort nyilván közelebbről nézel, mint egy 65"-os TV-t, de egy viszonylag kis szobában egy nagy TV akár még jobban kitölti a látóteredet, mint egy apró monitor képébe az ahhoz szokásos ülési távolságból).

Új hozzászólás Aktív témák