Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz icp1970 #8 üzenetére

    Nekem mondod? hetente kérdezi telepítem-e a 11-et, mert "letöltődött a gépemre" :DDD ... hiába törlöm le, újra letölti magát.
    (mondjuk az egész gépem újra kéne telepíteni mert nincs alvó módja a rendszernek, monitort se kapcsolja ki soha és van pár fura dolga... 1x próbaképp felraktam a 11-et update formályában, hátha kijavítja a 10 működési bajait, de nem, az is hibás volt, azt vissza is állítottam úgy egy 3-4 óra után az egészet... alaposan átnéztem a futó folyamatokat és hálózati kapcsolatokat, elvileg nem zombi, nincs vírus fertőzése, de valami nagyon megsérült a lelki világában, csak egy komplett újratelepítés segíthet rajta... ).

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz ricsip #12 üzenetére

    A támogatással nincs baj a power módokat illetőleg (sok kört futottam a dolgokkal, nem az a baj). Elvileg úgy látszik ott "rendben" minden (nem vagyok otthon, fejből nem tudom mi is van most ott mint válasz, de semmi gond, bios-ban sincs letiltva semmi.
    Egyszerűen a rendszer a monitort se tudja kikapcsolni ... ha beállítok képernyővédőt akár 1-2 perce (próbaképp kipróbáltam), sose kapcsol be... valami folyton ébrentartja a rendszert (de a rendszer logok alapján "nincs semmi" ami ezt művelné).
    HA én kérem menjen a gép aludni, akkor elmegy, majd fel is ébred 1x.. másodikra is megkérve hogy aludni menjen már nem ébred fel újra (olyankor van log bejegyzés, de csak anny, hogy a power config felébresztette "ismeretlen okból").
    További fura tünet, a virtuális gépek (docker, virtualbox) nem jól működnek (folyton újraindulnak).

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák