Hirdetés
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
joey04
titán
-
Lajmund
őstag
Hirdették hogy lesz készülékbeszámitás és látom facebook csoportba hogy az fold ötöt beszámitják x országban.. De a magyar webshopba nem látom ezt a lehetöséget csak a 40 ezres beszámitást bármire. Kiváncsiságbol megnéztem volna mennyi az annyi. Valakinek van erröl infoja vagy ez nálunk nem játszik? Ez ilyen samsung féle parasztvakitás volt? A csevegést szakértövel semmit se ér nem reagál semmit..
Be vagyok jeéentkezve. -
bigmasterg
addikt
Ilyen összegért én elvárnám az aktuális S(24)Ultra kamera rendszerét és integrált stylust.
A nagyobb akksit és gyorsabb töltést nem is írom, megtették már előttem páran.
Így számomra nem is kérdés hogy Samsungon belül a klasszikus S szériát kell választani. -
prolad
addikt
Fold Ultra? Az mennyibe is kerülne majd?
Én 3-4-5 év múlva Foldot szeretnék venni, de 1% az esélye, hogy Samsung lesz, ha a mostani palettát nézem. Addigra meg még nagyobb lehet a márkaválaszték.Jobb kijelzők, ne legyen tükör a belső kijelző, sokkal jobb töltés, nagyobb akku, a kameraszett teljes(!) lecserélése az éppen aktuális évire. Ja és a szerviz 180 fokos fordulata. Ezek mindegyike teljesüljön.
Drága lenne és nagy eséllyel a sima Fold széria árvágásával járna. 1500 dollárra le kellene vinni a normál Foldot, aztán 2000-ért mehet egy tényleg versenyképes Ultra.
Nekem jó a Honor, Oneplus, Oppo vagy épp a Vivo megoldása is, csak legyenek elerhetőek itthon és ne fél évvel a megjelenés után (mint pl ahogy tavaly a Magic V2). -
syIex
nagyúr
-
Lajmund
őstag
Én még egy hete regeltem semmi nem jött most is ujra engedte megint csak annyit irt hogy majd jelentkeznek vagy valami ilyesmi.. Ez a hozáállás is abban erösit meg hogy kicsit lekattanjak a samsungrol ami lassan átmegy csamcsungba.
-
Beantech
aktív tag
Aki előregisztrált az unpacked eseményre a samsung.com-on a kupont kiküldik vagy hogy lehet megkapni?
-
janeszgol
félisten
Ez igaz. Nem tudom, hogy van-e ilyen kimutatás vagy tanulmány valahol, de nekem az az érzésem, hogy egyes vállalatok a K+F költségét rekord rövid idő alatt akarja megkeresni.
Talán régebben nem így volt vagy nem tudom. Ehhez kéne egy tanulmány. -
Jack Hunter
tag
Ezek már olyan árazású termékek, ahol a fél éves, majdnem egy éves SoC is gáz. Ha nagyon kukacoskodó lennék, akkor az SD8 gen3-nál valami erősebbel, vagy ha nem erősebbel, de sokkal fejlettebbel (mondjuk jóval kevesebbet fogyasztóval, vagy jobb hűtésűvel, hogy a csúcsteljesítményt tovább tudja tartani) előállhattak volna.
De nem, 6 éves töltés, 3 éves kamera jár közel 1 millióért. A Flip külső kijelző is egy ócska valami. 120 Hz-es oled kell oda is. Csúcs teló, legyen csúcs.
Nem biztos hogy az a réteg,akiknek ez a készülék szól, igényli a nyers lóerőket. Fusson rajta minden flottul, zökkenőmentesen, és kb ennyi. Gamerek nem biztos hogy ezt a készüléket választják, arra ott vannak a Nubia telók. Nem valószínű,hogy szerkesztőprogramokat,nagy erőforrásigényű alkalmazásokat fognak futtatni rajta, ez nem erről szól. Lényeg,hogy lehessen vele villantani. A dizájn, az imizs, a státusszimbólum kifejezése a fontosabb. Ehhez pedig passzolna az egyedi megjelenés, a jó kamerák,a gyors töltés. Mindehhez persze kell vas, de talán jobb, ha tartósan hozna egy lassabb szintet, mint tíz percre hozná a maximumot, aztán drasztikusan visszaveszi a teljesítményt.
-
Graphics
Jómunkásember
Ezek már olyan árazású termékek, ahol a fél éves, majdnem egy éves SoC is gáz. Ha nagyon kukacoskodó lennék, akkor az SD8 gen3-nál valami erősebbel, vagy ha nem erősebbel, de sokkal fejlettebbel (mondjuk jóval kevesebbet fogyasztóval, vagy jobb hűtésűvel, hogy a csúcsteljesítményt tovább tudja tartani) előállhattak volna.
De nem, 6 éves töltés, 3 éves kamera jár közel 1 millióért. A Flip külső kijelző is egy ócska valami. 120 Hz-es oled kell oda is. Csúcs teló, legyen csúcs.
Ezeknél megúszós a történet, a kijelző fejlesztési költségeit akarják megkeresni, a többi meg megúszósabb.
-
janeszgol
félisten
Nem, nem, nem.
Ez az ársáv már az abszolút prémium termékeknek szól, tehát nem szabadna ennyi kompromisszumot bevállalni. Legalább a fogyasztói visszajelzések alapján tolják meg a kamerás vonalat, a töltési sebességet, és adjanak egy teljes értékű,urambocsá akár prémium pakkot, amiben benne van minden földi jó, úgymint ceruza,töltő,tok, akár egy tws füles. Nagy hírnevű, bejáratott márkaként bevállalnám azt is, hogy egyedi színben gyártanám le a készüléket, a vásárló kívánsága szerint. Ezért az árért szerintem simán beleférne.Ezek már olyan árazású termékek, ahol a fél éves, majdnem egy éves SoC is gáz. Ha nagyon kukacoskodó lennék, akkor az SD8 gen3-nál valami erősebbel, vagy ha nem erősebbel, de sokkal fejlettebbel (mondjuk jóval kevesebbet fogyasztóval, vagy jobb hűtésűvel, hogy a csúcsteljesítményt tovább tudja tartani) előállhattak volna.
De nem, 6 éves töltés, 3 éves kamera jár közel 1 millióért. A Flip külső kijelző is egy ócska valami. 120 Hz-es oled kell oda is. Csúcs teló, legyen csúcs.
-
janeszgol
félisten
Gondolkodtam tavaly, hogy hogy kihúzok még egy évet és nem veszek Fold 5-öt, jó, hogy nem tettem. A szögletesebb, szélesebb dizájn jó pont, a minimális porvédelem is (bár már a Fold 2-nél se éreztem, hogy por menne a zsanérba), de a többi katasztrófa. Főleg a töltési sebesség, amikor az épp aktuális Redmi Note is 67W-ot tud, a Samsung megragadt 2019-ben 25W-on. A konkurencia meg csak tör fel.
Idén nem lesz csere, de jövőre már elvárnám a flagship kamerát, nagy akkut, gyorstöltést, esetleg nagyobb külső és belső kijelzőket. És az eddigiek alapján biztos, hogy nem a Samsungtól fogom megkapni. Még a a pletykált Fold Ultrában/Slimben bízok, de nagy remények nincsenek.Fold Ultra? Az mennyibe is kerülne majd?
Én 3-4-5 év múlva Foldot szeretnék venni, de 1% az esélye, hogy Samsung lesz, ha a mostani palettát nézem. Addigra meg még nagyobb lehet a márkaválaszték.Jobb kijelzők, ne legyen tükör a belső kijelző, sokkal jobb töltés, nagyobb akku, a kameraszett teljes(!) lecserélése az éppen aktuális évire. Ja és a szerviz 180 fokos fordulata. Ezek mindegyike teljesüljön.
-
Jack Hunter
tag
Nem, nem, nem.
Ez az ársáv már az abszolút prémium termékeknek szól, tehát nem szabadna ennyi kompromisszumot bevállalni. Legalább a fogyasztói visszajelzések alapján tolják meg a kamerás vonalat, a töltési sebességet, és adjanak egy teljes értékű,urambocsá akár prémium pakkot, amiben benne van minden földi jó, úgymint ceruza,töltő,tok, akár egy tws füles. Nagy hírnevű, bejáratott márkaként bevállalnám azt is, hogy egyedi színben gyártanám le a készüléket, a vásárló kívánsága szerint. Ezért az árért szerintem simán beleférne. -
prolad
addikt
Gondolkodtam tavaly, hogy hogy kihúzok még egy évet és nem veszek Fold 5-öt, jó, hogy nem tettem. A szögletesebb, szélesebb dizájn jó pont, a minimális porvédelem is (bár már a Fold 2-nél se éreztem, hogy por menne a zsanérba), de a többi katasztrófa. Főleg a töltési sebesség, amikor az épp aktuális Redmi Note is 67W-ot tud, a Samsung megragadt 2019-ben 25W-on. A konkurencia meg csak tör fel.
Idén nem lesz csere, de jövőre már elvárnám a flagship kamerát, nagy akkut, gyorstöltést, esetleg nagyobb külső és belső kijelzőket. És az eddigiek alapján biztos, hogy nem a Samsungtól fogom megkapni. Még a a pletykált Fold Ultrában/Slimben bízok, de nagy remények nincsenek. -
dnelb
veterán
kamerából pl 1 inchest rakhatnának bele, a 200mp-es szenzoruk hulladék. Arról nem beszélve hogy mozgó dolog fotózására csak a samsung flagshipek alkalmatlanok, ez is több éve nincs javítva. RAW képet nem tudsz fotózni, mert 2023/02 óta egy dng-be csomagolt jpg-t kapsz. s24u-ban csíkos a kijelző srgb mód miatt, 0 fix. Kamera bajok február óta, csak ígérgetik a javítást. Az órájuk szenzora egy megbízhatatlan pontatlan szar, 4 éves lemaradásban az apple watch mögött (a watch7-et még nem tudjuk)
Gyakorlatilag bármi amit kiadtak az utóbbi 2 évben egy bugos hulladék, aranyáron, és le se szarják. Csak samsungom volt s8 óta, de olyan szinten felb*sznak a "minőséggel" amit kiadnak mostanában, hogy megyek ősszel iphonera. -
Graphics
Jómunkásember
Akku, kamera, vályú eltüntetés. Nem kell itt nagy dolgokra gondolni. Nyilván nem a Snapdragonnal van a problémája senkinek.
Sajnos a fizikát még a Samsung sem bírja megerőszakolni, és lehet nem is akarja.
Nem védem őket, ez ennyiért szerintem is karcsú ajánlat. Inkább vennék egy tavalyi Razr 40 Ultrát.
-
ForRedGlory
félisten
-
Graphics
Jómunkásember
-
dnelb
veterán
fáj kimondani, de a samsung tényleg megállt a fejlesztésben... sw és hw fronton is
-
Graphics
Jómunkásember
-
janeszgol
félisten
A másik kérdés, hogy a Samsung miért nem merte Exynosszal kiadni ezeket?
-
janeszgol
félisten
Ez tényleg nem nagy változás fold vonalon.. Amiröl nem nagyon beszélnek hogy ugyanolyan csillogos a belsö kijelzö. Én abban reménykedtem legalább ez változik kevésbé csillogo irányba. Kicsit én is elgondolkodtam hogy tényleg váltsak e vagy várjak még egy évet mert ez igy csak egy szögletesebb fold 5.
Csillog! A cikkben a képeken is látszik. Mintha tükörbe néznék. Az S24U kijelzőjét megkaphatta volna. Csak ennyi lehet elég lenne sokaknak.
-
Elit3Zotya
addikt
-
janeszgol
félisten
Elcseszett generáció. A 7 éves support vicces a tekintetben, hogy könyörögni kell, hogy javítsák meg normálisan a kurva telefont. 7 évet nem fognak kibírni meghibásodás nélkül, az tuti. Pláne a Flip nem, legendásan rossz minőségű.
-
paatrick
őstag
Hát a Flip nekem elég játéktelefon beütésű ezekkel a színes karikákkal. Kinyitva se nagy szám. Maga a lapos kialakítás tetszik de az várható volt az S24 után hogy öröklődik.
Nem fogott el az érzés hogy ez kéne
várom tovább a Pixel 9-et. -
Predatorr
őstag
Hú, biztos van egy jelentős, matekból kegyelem kettessel átcsúszott vásárlóréteg, amely szerint ezek megérik arra a 3 évre, amíg használhatók.
A 6-7 év "szoftveres támogatás" a 3. évtől avultatós lassítás, bár az A szériánál már a 2. évtől elkezdték.
Ezzel mondjuk így, szerintem, erősen megtolják a Xiaomi szekerét.
-
icecave
nagyúr
Én ugyan a "másik oldalon" építettem ökoszisztémát magamnak jópár éve már, de nagyon követem a Samsung vonalat, az évek alatt többször átkacsintottam. Elég vegyesek az érzelmek bennem, két dolog van igazából, amitől nagyon nehezen válok/nék meg, az airpods pro 2 és az AWU. Namost előbbit már szerintem megugrották a buds 3 pro-val, viszont utóbbit... Eddig voltam vele, hogy az AWU az, ami kinézetre "so-so", erre jött a Samsung ultra-ja. Ezt nem tudná a szemem megszokni (persze, ki tudja, ha eleget nézném, lehet). Tudom, ízlésekről nem vitatkozunk, épp ezért kiemelném, hogy ez csak az én véleményem.
-
Garada
őstag
Az árak egészen elképesztőek, többet várt volna az ember ezektől a készülékektől, elég kiábrándító ez a paletta idén. Főleg egy Motorola mellett a Flip.Plusz ez a Watch Ultra ebben a rikító narancs színben számomra igazán bazári hatást kelt.
-
Angie™
addikt
Az órákról lesz teszt?
-
Graphics
Jómunkásember
A Flip kávái ezen az ársávon megengedhetetlenek... Ezt miért csinálja a Samsung?
Egy
Motora öröm ránézni,de ez így totál gagyi, mintha egy félbecsapott A54 lenne..Nem, a Moto se szebb belül...
-
Lajmund
őstag
Maga a fold 5 bitang jó teló és a legnagyobb hibáját ez némiképp orvosolja is, a méretét.
De hogy a kötelező SD3-on kívül konkrétan semmi nem változott hardveresen, az kicsit már fájdalmas.
És szánalmas.
-
Elit3Zotya
addikt
-
Ricardo
titán
Vártam hogy milyen lesz, és tetszik is az újabb szebb külső, de ezekkel az árakkal van egy olyan érzésem, hogy még kuponozva sem fogja megérni.
Megint kevés a hardveres fejlesztés, kamera is maradt ugyan az....
Én nagyobb fejlődést vártam.
-
Lajmund
őstag
Ez tényleg nem nagy változás fold vonalon.. Amiröl nem nagyon beszélnek hogy ugyanolyan csillogos a belsö kijelzö. Én abban reménykedtem legalább ez változik kevésbé csillogo irányba. Kicsit én is elgondolkodtam hogy tényleg váltsak e vagy várjak még egy évet mert ez igy csak egy szögletesebb fold 5.
-
CarryPotter
tag
Ex Fold4 tulajként (most 24U a főtelóm) továbbra sem érzem hogy le kéne cserélnem F6ra, kb semmi nem változott érdemben
méret meg szögletesség ide vagy oda, sajnos nem sok minden reszeltek rajta
-
polo493
tag
megnéztem a cikket spec-t ,csak ezt tudom mondani rá meh ,várom a honor,xiaomi foldokat!
-
Elit3Zotya
addikt
Vártam hogy milyen lesz, és tetszik is az újabb szebb külső, de ezekkel az árakkal van egy olyan érzésem, hogy még kuponozva sem fogja megérni.
Megint kevés a hardveres fejlesztés, kamera is maradt ugyan az....
-
roli543
őstag
Évek óta csak kullog a gyártó… szerintem foldable vonalon már rég lehagyta a Honor/Vivo/Oppo/Motorola
Ez így 2024-ben lóf@sz….
-
Emericus Max
aktív tag
Csalódást keltő az ár és a hozzáállás a Samu részéről.
Ennyi pénzért nincs töltő, de max. 25W még mindig és egy 4000-res telep.
Ennél szinte minden konkurens fold telefon többet tudott már tavaly is.
Meg a gyűrődés középen a belső kijelzőn, ez is a Samunál a leginkább látható.Flip vonalon meg az új Moto Razr 50 Ultra mindenben jobbnak tűnik. A dizájn is sokkal szebb, van tok, töltő a dobozban, nagyobb aksi, szebb kijelző. Árban meg kb. ugyanaz. Én biztos azt venném, mert bitang jól néz ki. A Samu flip meg nem hozza a WOW faktort.
Lehet, hogy a 7 év szoftver támogatás sokaknak az egyetlen érv, de szerintem senki se használ 7 évig egy mobilt, vagy addigra már pont mindegy hogy jön-e rá frissítés vagy nem...
Egyszóval a Samu lemaradásban van és egyre inkább abban is lesz a hajlítható kijelzős telók piacán.
-
sipeti2
tag
Én örülök annak hogy ilyen kevés fejlesztést hozott a fold 6 vonal... Legalább nem érzek késztetést hogy lecseréljem az 5-öst
Amúgy tényleg nagyon gáz, konkurensek modelljei komolyabb feljlődéseket hoznak... -
MrSealRD
veterán
Nem követtem eddig a Fold termékvonalat...egyszer S24 Ultrám után gondoltam megnézem. Valóban nem az amiért rohanni kell a boltba. Mintha a kamera és akksi vonalat szándékosan meghagyták volna gyenge pontnak... Mégse csinálhatnak túl jó készüléket, mert akkor mit tudnának felmutatni jövőre...ugye?!
Ár/érték arányt nézve, jól tettem, hogy maradtam az Ultrával... A szoftveres részben szerintem nem lesz jelentős különbség, ez idővel kisimul majd.
Én azt látom, a nagy kijelzőt keresők számára lehet érdekes, hogy ne egy mobil+tablet kombót kelljen fenntartani, hanem egy eszközben megkapják azt. -
ForRedGlory
félisten
-
syIex
nagyúr
-
Ricardo
titán
Teljesen el vannak térítve? Mire gondoltak az árak meghatározásánál?
-
klaya86
őstag
Az ár az egy dolog. Oké, kérjenek el 8-9 kilót érte. De basszus, akkor toljanak bele egy 5000mah aksit, legalább 45w töltéssel, illetve a kamerákat is bőven upgradelni kellett volna. Ennyi pénzért simán S23U vagy S24U kamera rendszer elvárható lenne. A külső kijelző még mindig nem elég széles, kinyitva középen továbbra is ott a törés.. Biztosan remek telefon,ezt nem vitatom. De kurva kevés az újítás és már már kínos egyes területeken a több éves elmaradás a konkurenciához képest. Az ára meg...
-
HardRic
addikt
Fold5 tulajként nem mozgatott meg. A szögletesség tetszik, a képarány nem. Ezt az évet kihagyhatták volna, nem sok újat sikerült belepakolni.
-
syIex
nagyúr
Hát izé… ezek az árak ennyi fejlődés után érdekesek. A legdrágább Fold 6 majdnem kerek 1 milla.
Brutális..
Tetszik nagyon, de ez az ár vicc.
-
ShadowX
őstag
Biztos nem túl kényelmes ez a szögletes dizájn, de nagyon jól néz ki a Fold 6-on. Ezer éve nem láttam sarkosított kijelzőt, de vadállatul néz ki.
-
ForRedGlory
félisten
Hát izé… ezek az árak ennyi fejlődés után érdekesek. A legdrágább Fold 6 majdnem kerek 1 milla.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Google Pixel topik
- Nem mardt titka a Galaxy A27-nek
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- SnowRunner
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Revolut
- Nintendo Switch 2
- További aktív témák...
- Apple iPhone 15 Pro 128 GB Natural Titanium 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- iPhone 17 Pro max 256GB gyári független 2027.12.22. Apple jótállás
- Újszerű Honor 400 5G 8/512GB Dual Sim Kártyafüggetlen, Arany, 12 hónap garancia
- Újszerű Honor 400 Pro 5G 12/512GB Dual Sim Kártyafüggetlen, Szürke, 12 hónap garancia
- iPhone 12 128GB gyári független új akku! Kék/ fehér/
- Xiaomi Redmi Note 13 / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Apple iPhone Air 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felváráslás!! Samsung Galaxy A17/Samsung Galaxy A27/Samsung Galaxy A37/Samsung Galaxy A57
- Itachi! Felsőkategóriás Gamer PC! Csere-Beszámítás! R7 9800X3D/ 9070XT / 32GB DDR5 / 2TB Nvme SSD
- Xiaomi/Redmi telefontok csomag 70db
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Be vagyok jeéentkezve.
Ez az ársáv már az abszolút prémium termékeknek szól, tehát nem szabadna ennyi kompromisszumot bevállalni. Legalább a fogyasztói visszajelzések alapján tolják meg a kamerás vonalat, a töltési sebességet, és adjanak egy teljes értékű,urambocsá akár prémium pakkot, amiben benne van minden földi jó, úgymint ceruza,töltő,tok, akár egy tws füles. Nagy hírnevű, bejáratott márkaként bevállalnám azt is, hogy egyedi színben gyártanám le a készüléket, a vásárló kívánsága szerint. Ezért az árért szerintem simán beleférne.

várom tovább a Pixel 9-et.
A 6-7 év "szoftveres támogatás" a 3. évtől avultatós lassítás, bár az A szériánál már a 2. évtől elkezdték.

