Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsiba

    senior tag

    Én kb. egy hónapja használok Zalman fülest. Egy alaplapi integrált 5.1-es kártyáról. Én szinte csak dícsérni tudom. Igazából attól féltem, hogy a hangkártyám lesz gyenge, de ez a C-Mediás cucc kifejezetten jól szól. Nálam a centert egy picit hangosítani kellett, de ettől eltekintve kiválóan szól! Jó térélményt nyújt.

    Én a sztereó képességeivel is elégedett vagyok. Úgy értem az audio CD-ket is jól játsza. U2-t teszteltem először és olyan hangokat is ki tudtam hallani, amit a korábbi fülesemen nem. Ami furcsa volt, hogy az Audio CD-k hihetetlenül hangosan szólalnak meg. (A beállításoknál a hangerőt minimumra kellett vennem). MP3-at hallgatni nagyon rossz vele...

    A viselése meglepően kényelmes. A fület teljesen körbeveszi, a cimpát nem nyomja a fejhez. Olyan erős tartása van, hogy a súlya jól eloszlik és számomra nem okoz gondot ha akár több órát is rajtam van.

    Kipróbáltam Audigy-n is. Ott is kiváló. A mélyek ezen a kártyán egy kicsit dinamikusabban szóltak.

    Amivel leginkább meggyűlt a bajom, az egy jól működő DVD szoftver megtalálása, ami tökéletesen tudja reprodukálni az 5.1 csatornát. Mert bizony hiába van legális lejátszószoftverem, ha a 6 speaker opció nem elérhető csak ha megveszek x dollárért valami upgradet...

    ''One Ring to rule them all...''

Új hozzászólás Aktív témák