Hirdetés

Aktív témák

  • Phantom

    tag

    Éjszaka a legrosszabb.

    Az ember csak fekszik az ágyon, bámulja a plafont és gondolkodik...

    Tudod, hogy nincs bocsánat...

  • Phantom

    tag

    Kicsit in medias res kezdtem. Nem baj. Tulajdonképpen semmi sem baj.

    A történet két hónappal ezelőtt kezdődött. Akkor szakítottam a barátnőmmel. Tulajdonképpen én akartam, én mondtam ki, hogy nincs tovább. De hiányzik. Egyre jobban és jobban. Tulajdonképpen Ő volt számomra az Élet. Az Univerzum. Meg Minden.

    Nagyjából három héttel ezelőtt döbbentem rá, hogy mennyire szeretem. És mennyire hülye voltam. Éjszakánként csak tipródok, alvás szinte semmi. Teljes alkotói válság. Két hét alatt csak 40 oldalt haladtam a könyvben, pedig régebben egy jobb hétvége alatt is megcsináltam 60-70 oldalt.

    Ma rászántam magam, felemeltem a telefont. És megkértem a kezét. (Szintén in medias res. Mi van velem? Az olimpia zavart meg ennyire, hogy folyton a görögökkel jövök?) Persze kapásból jött a ''Nem.'' Utána találkoztunk és beszélgettünk egy kicsit. Rádöbbentettük egymást, hogy mindketten hibáztunk. De Neki már van valakije helyettem -- persze tudtam, de eddig nem nagyon érdekelt, sőt, még örültem is egy kicsit, hogy nem viseli meg olyan nagyon a szakítás -- és sajnos jobban szereti nálam.

    Isten akarata? Költői igazságszolgáltatás? Bárhogy is nevezzük, az ember csak azt tudja igazán megbecsülni, ami nem az övé. Ami elérhetetlen. De miért?

    Sok mindent megváltoztatnék, ha lehetne. De az időutazást sajnos nem találták fel. Vagy mindig is létezett? Van valami efféle topic is a fórumon. Csaponganak a gondolataim. Ha egy rest, melynek nyugalmi tömege nagyobb, mint nulla, nem érheti el a fénysebességet, mi a helyzet egy olyannal, amelyiknek a nyugalmi tömege negatív? (Ha valaki megsúgja, melyik SF-ben használták ki ezt az elképzelést, kap egy virtuális vállveregetést.) Le kellene fogynom 80+n kilót, és máris kezdhetnék gyorsulni. Akkor talán üzenhetnék múltbéli önmagamnak, hogy ne legyen barom.

    Mára ennyit. Megyek, iszok valamit, és olvasok egy kis Faludyt, ha már aludni nem tudok.

    Szeretlek, Pisze.

    Tudod, hogy nincs bocsánat...

  • Phantom

    tag

    Azért nem múlt el minden nyom nélkül.

    Megígérte, hogy délután beugrik hozzám.

    Betáraztam a vörös rózsacsokrot. Bár valami azt súgja, hiú reményeket dédelgetek. Mindenesetre SZURKOLJATOK NEKEM!

    Tudod, hogy nincs bocsánat...

  • Phantom

    tag

    Hát, fiúk, lányok, ne kezdjetek el utat építeni... :(

    Persze én vagyok a hülye. Miért futok olyan vonat után, ami már elment? Miért akarok mindenáron felülni rá? Nincs válasz. Miért keresem a visszautasítást? Talán azért, amiért lottóznak az emberek. Csak most (sem) az én számaimat húzták ki. Viszont a szerencsejátékkal ellentétben ebben az esetben lehetőségem lett volna belenyúlnom a keverésbe. Úgy fél évvel ezelőtt.

    Most kinyitom a második doboz cigit, és megvizsgálom a hűtőszekrény HP értékét.

    Este talán még írok egy kicsit. Vagy nem. Majd meglátjuk.

    Tudod, hogy nincs bocsánat...

  • Phantom

    tag

    Ma reggel felhívott!!!

    Sírt egy kicsit a telefonba, mire elkéreszkedtem a munkahelyemről, elmentem Hozzá, és próbáltam megnyugtatni. Beszélgettünk. Szeret még, de csak _egy kicsit_ :( És a szívét nagyrészt már elfoglalta valaki. És hozzátette, hogy nem akar hiu reményeket kelteni bennem. De akkor miért hívott fel? Mégis lenne remény? Egy kevés?

    [Szerkesztve]

    Tudod, hogy nincs bocsánat...

  • Phantom

    tag

    Talán mégis történt valami? Fél óra múlva indulok Hozzá. Reménnyel teli.

    Tudod, hogy nincs bocsánat...

  • Phantom

    tag

    YYYEEEEEEEEEEAAAHHHHHH!

    Keblemre, Világ!

    Most értem haza. Újrakezdjük. Remélem, most nem fogom elrontani.

    Régebben nem hittem volna, hogy ennyire képes vagyok befordulni egy lány miatt. Lehet, hogy öregszem?

    Holnap írok még, most egy kis alkotás, és szunya.

    Tudod, hogy nincs bocsánat...

  • Phantom

    tag

    Megegyeztünk, hogy ezt a hetet együtt töltjük. Utána majd dönt az én Drágaságom, hogy akarja-e folytatni, vagy sem. Szerelmes vagyok. Egyre jobban és jobban. Még verseket is írtam, pedig nem szokásom.

    Más. Holnap évnyitó (Csakazértisfarmerbenmegyek :) ) De legalább kaptunk 5 új számítógépet. A géptermek gatyába rázása is halad. Jó hír az is, hogy az Átjáró saga 3. része talán az én fordításomban jelenik majd meg. Nem lenne rossz... Végre mindenki megtudja, milyen a hícsík feneke ;]

    Jó éjt.

    Tudod, hogy nincs bocsánat...

  • Phantom

    tag

    Eltelt a hét. És vesztesen kerültem ki belőle :(

    Most kezdhetek újra csajozni. Mondjuk egyelőre nincs sok kedvem hozzá. Az ősz amúgy is elég depressziós időszak. Meg már két és fél éve nem próbálkoztam ilyesmivel. El lehet ezt felejteni?

    Az Ulpius ház sem reagált eddig még semmit. Ez az én formám. Pedig kellene a pénz, mert a mostani munkámmal alig haladok. Mintha fogalmazásgátlót vettem volna be. Néha azon veszem észre magam, hogy már egy órája bámulom a képernyőt, és nem írtam egy mondatot sem. Most is a PH! előtt döglök...

    Holnaptól igyekszem felrézni magam. Vagy inkább holnaputántól? Nem, inkább a holnap. Nem jó tespedni. Önsajnálatnak vége. Holnaptól új csaták, új kihívások várnak.

    És remélem, új szerelmek is. Bár ez nem fog jönni egyik napról a másikra.

    Tudod, hogy nincs bocsánat...

Aktív témák